[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما سعی دارید امروز به خودتان استراحتی داده و مدیریت را به دیگران بسپارید، اما انگار آنها حتی از گرفتن کوچک‌ترین تصمیم‌ها هم عاجز هستند، کمی به آنها وقت بدهید. به نظر می‌رسد نتیجه ای که دارید به دست می آورید در مقایسه با اینهمه پشتکار خیلی کمتر است. ولی خوشبختانه اراده و پشتکاری که از خودتان نشان می دهد اوضاع را با قدرتی جادویی به نفع شما تغییر خواهد داد.

اردیبهشت

امروز باید با احتیاط زیادی پیش بروید و به یکباره بیش از اندازه افشاگری نکنید. اگر در اوج مثبت‌اندیشی ساده انگارانه به یکباره رازهای بسیاری که از آنها آگاه هستید را به زبان بیاورید، ممکن است به رابطه ای که برای شما از اهمیتی ویژه برخوردار است صدماتی جبران ناپذیر وارد کنید. باید ارتباطات، نامه نگاری و کارهای عقلانی را به ساعات اولیه موکول کنید.

خرداد

امروز شاید بتوانید بالاخره راه حلی برای مشکلاتی که بین شما و کسی که به نظر می رسد با تک تک حرکات شما مخالف است پیدا کنید. شاید در ابتدا برایتان سخت باشد که او را از سر راه خود بردارید، ولی نشان دادن توانایی‌هایی که تا به حال از دید این فرد مخالف مخفی باقی مانده اند به شما کمک می کند تا او را از سر راه کنار بزنید و کاری که می خواهید را انجام دهید.

تیر

امروز جذابیت همیشگی‌تان در اوج خود قرار دارد و خیلی راحت می توانید دیگران را قانع کنید، مخصوصاً اگر ملایمت لازم را در رویکردتان داشته باشید جواب بهتری خواهید گرفت. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که مجبور شدید انتظارات خود را پایین بیاورید ناراحت نشوید، زیرا پاداش مادی یا معنوی بزرگتری از جای دیگری دریافت خواهید کد که آن را جبران خواهد کرد.

مرداد

خوشبختانه در حال حاضر دنبال کردن تجربه‌های تازه برایتان نتیجه‌بخش خواهد بود، به شرط آن که زیاده‌روی نکنید. اگر به دنبال غیرممکن‌ها باشید دچار ناامیدی خواهید شد. پیش از آن که پروژه جدیدی را شروع کنید همه جوانب را در نظر بگیرید، شاید کارهایی که فعلاً در دست اقدام دارید آنقدر وقت و انرژی از شما بگیرند که دیگر توانی برای کار دیگری هر چند ساده، در وجودتان باقی نماند. 

شهریور

به زودی افزایش حقوق یا ارتقای سمتی که مدت ها در انتظارش بوده اید را دریافت خواهید کرد، شاید آنچه به دست می آورید دقیقاً همان چیزی نباشد که انتظارش را داشته اید، ولی همین که پیشرفت دارید و درجا نمی زنید خودش نشانه خیلی خوبی است. داشتن مداومت و پشتکار کلید موفقیت شما خواهد بود. شما گاهی مرز بین رویاهایتان و واقعیت را گم می کنید.

مهر

شما مهر ماهی ها به طور کلی در تصمیم گیری مشکل دارید و همیشه با تردید و دودلی دست و پنجه نرم می کنید، در حال حاضر هم ترجیح می دهید که راه احتیاط را در پیش بگیرید. وقتی با کسی هستید که مورد اعتمادتان است لزومی ندارد که گارد دفاعی به خودتان بگیرید، سپرتان را به زمین بیندازید تا از ساعاتی لذت بخش و تجربه هایی خوشایند لذت ببرید. 

آبان

به دست آوردن آنچه می خواهید خیلی نزدیک تر از آن چیزی است که شما تشخیص می دهید، پس حتی به تسلیم شدن فکر هم نکنید. با وجود این که در تلاش هستید کارهایتان را اولویت بندی کنید، باید بدانید در شرایط فعلی باید اهداف حرفه ای برای شما پیش از هر چیز دیگری قرار بگیرند. امروز به لطف شرایط کیهانی موجود، تلاش و پیگیری‌تان در کارها نتایج قابل لمسی را برایتان به همراه خواهد داشت. 

آذر

امروز وقتی در مورد طرح ها و پروژه هایتان با دیگران صحبت می کنید چشم هایشان از تعجب گرد خواهد شد، البته این تعجب لزوماً از روی تحسین نیست و ممکن است بیشتر به خاطر این باشد که فکر می کنند یا عقلتان را از دست داده اید یا دروغ می گویید. اگر خودتان از کاری که می خواهید انجام دهید مطمئن هستید اجازه ندهید این واکنش های آنها شما را از تصمیمتان منصرف کنند. 

دی

روابط شما با دیگران همچنان نقش بسیار مهمی را در زندگی شما ایفا می کنند، اما اگر امروز همه چیز با انتظارات بالایی که شما دارید هماهنگ نباشد ممکن است کمی ناراحت و دلسرد بشوید. به ویژه در رابطه عاطفی‌تان با این که ساعت ها وقت صرف صحبت کردن با طرف مقابلتان و حل مشکلات خود کرده اید، هنوز پیچیده ترین مشکلات انگار دست نخورده مانده اند.

بهمن

این که مدام در مورد کارهایی که می خواهید انجام بدهید حرف بزنید وقتی برای انجام این کارها برای شما باقی نخواهد گذاشت. شما قصد دارید امروز کارهای زیاد را به انجام برسانید و برای کارهایتان یک برنامه ریزی دقیق هم دارید، اما همه کارها خیلی بیشتر از آن چه انتظار داشته اید طول خواهند کشید و هر چقدر هم که سخت تر تلاش کنید فایده ای نخواهد داشت.

اسفند

امروز از طرفی دلتان می خواهد که آخرین روز از تعطیلات را خوش بگذرانید، از طرف دیگر هم می دانید که کارهای زیادی در انتظارتان هستند که پیش از پایان تعطیلات باید انجام دهید و با شانه خالی کردن از این مسئولیت ها خودتان بیشتر از هر شخص دیگری ضرر خواهید کرد. خوشبختانه شما در حال حاضر با داشتن نگرشی تازه و منطقی می توانید اهداف جاه طلبانه خود را با موفقیت دنبال کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی