[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم خبر داد، روزنامه شیراز نوین

 مردم پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند
در پنجمین روز از ایام الله دهه پرفروغ فجر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم به اتفاق جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و جوانان و نوجوانان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جهرم دیدار کردند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، مهندس صحرائیان در این دیدار با تشریح برنامه‌های دهه فجر اظهار داشت: روشنگری و رهبری امام(ره) و حضور مردم در صحنه باعث شکل گیری انقلاب اسلامی شد. اگر حضور مردم نبود، یقیناً این انقلاب به پیروزی نمی‌رسید. بنابراین، همه مسئولان باید تلاش کنند تا با عملکردشان حضور مردم را در صحنه نظام و انقلاب حفظ کنند. 
وی عنوان کرد: امسال همانند سال‌های گذشته برنامه‌های باشکوه و متنوعی در ایام الله دهه فجر با همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان جهرم تدارک دیده شده و در حال انجام است.
نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم تصریح کرد: فرصتی ایجاد شده که در دهه فجر امسال شاهد افتتاح پروژه‌های بزرگی هستیم از جمله 12کیلومتر از بزرگراه جهرم به شیراز و پروژه گازرسانی به 11روستای شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس صحرائیان تأکیدکرد: امروز بزرگترین خدمت به نظام اسلامی و کشور همین است که ما کاری کنیم با عملکردمان مردم در صحنه حضور داشته باشند. کسانی که مردم را دلسرد کرده و بذر ناامیدی ایجاد می‌کنند و آنان را از نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است مأیوس می‌کنند، به آرمان‌های امام(ره) و شهدا خیانت می‌کنند.
وی با بیان اینکه لازم است با همدلی و همبستگی در راستای توسعه و آبادانی شهرستان گام برداشت، اذعان کرد: امیدواریم با حمایت‌های نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه جهرم و پیگیری‌های نماینده مجلس شورای اسلامی و با همکاری و همراهی تک تک رؤسای ادارات و نهادهای مردمی و انقلاب بتوانیم قدم مثبت و مؤثری را بالأخص در حوزه اقتصاد مقاومتی برداریم. 
فرماندار ویژه شهرستان جهرم یادآورشد: روز 22بهمن روز اوج پیروزی انقلاب اسلامی، همه با هم از چهارراه دفاع مقدس به سمت جایگاه نماز جمعه در راهپیمایی پر شکوه 22بهمن شرکت خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی