[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

کمالی: من اهل تعارف نیستم مسئولان شیراز هیچ علاقه‌ای برای تیم‌داری ندارند، روزنامه شیراز نوین

فوتسال ایران: حمید کمالی در خصوص برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل شهروند ساری اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند. شهروند یکی از تیم‌های خوب لیگ است و در ۴هفته گذشته هیچ شکستی نداشت. ما برای این بازی برنامه داشتیم و می‌خواستیم بازی را اداره کنیم. در بحث دفاعی نیز عملکرد خوبی داشتیم و خدا را شکر به ۳امتیازی که نیاز داشتیم رسیدیم.
وی درباره مشکلات مالی تیم ارژن و اینکه آیا این مشکلات همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: فکر و ذهن بازیکنان ما درگیر مشکلات مالی است. بچه‌ها از فصل گذشته هم مطالبات خود را دریافت نکردند و تا همین حالا هم با معرفت آمده‌اند و بازی کردند. متاسفانه هیچ کاری برای رفع مشکلات نشده و من هم در جلسه‌ای که داشتیم تاکید کردم اگر مشکلات برطرف نشود، به دردسر خواهیم خورد.
سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز ادامه داد: امیدوارم این مشکلات برطرف شود. تمام دغدغه من این است، ارژن تا پایان لیگ دوام بیاورد که با این وضعیت سخت است این اتفاق بیفتد. به نظرم چنین تیم‌های اصلا نباید وارد لیگ شوند. ما از ابتدای هفته درگیر همین مشکلات هستیم و با این گرفتاری‌ها اصلا پیروزی هم به ما نمی‌چسبد. کمالی در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد این تیم فقط یک دست لباس دارد، گفت: بله کاملا درست است. ما از لحاظ نتیجه‌گیری یکی از بدشانس‌ترین تیم‌ها بودیم اما از یک نظر در چهار هفته گذشته خیلی خوش‌شانس بودیم آن هم اینکه رنگ لباس هیچ تیمی شبیه لباس ما نبود، چون در این صورت ما لباسی برای تعویض نداشتیم. روز گذشته بعد از اعتراض‌هایی که کردیم یک دست لباس دیگر هم برای‌ ما آوردند. من اهل تعارف نیستم، مسئولان شیراز هیچ علاقه‌ای برای تیم‌داری ندارند. شما شک نکنید همان‌طور که تیم صدرا چند سال پیش منحل شد، ارژن هم به زودی نابود خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی