[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۵
  • دوره جدید

فوتسال چهارجانبه به مناسبت دهه کرامت پیروزی تیم‌های ورزش و جوانان و استانداری فارس، روزنامه شیراز نوین

تیم‌های فوتسال اداره کل ورزش و جوانان و استانداری فارس مقابل حریفان خود در مسابقات بزرگداشت دهه کرامت به پیروزی دست یافتند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، به مناسبت بزرگداشت ایام دهه کرامت از سوی گروه ورزش همگانی اداره کل، مسابقات چهارجانبه با حضور تیم‌های فوتسال استانداری فارس، اداره کل دارایی و امور اقتصادی، حرم مطهر شاهچراغ و اداره کل ورزش و جوانان فارس در حال برگزاری است که دو دیدار برگزار گردید که طی آن تیم‌های اداره کل ورزش و جوانان و استانداری فارس برابر حریفان خود به برتری رسیدند.
در دیدار اول که در زمین چمن مصنوعی حافظیه شیراز برگزار گردید، تیم فوتسال اداره کل ورزش و جوانان فارس با گل‌های مجید اسماعیلی، محسن هاشمی، خداکرم کریمی و حیدرعلی کامیاب 4 بر ۱ مقابل تیم اداره کل دارایی و امور اقتصادی پیروز شد.
در دیدار دوم تیم تیم فوتسال استانداری فارس با نتیجه 8 بر ۱ تیم حرم شاهچراغ را شکست داد.
گفتنی است این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و روزهای یکشنبه و چهارشنبه آینده چهار دیدار دیگر این مسابقات انجام می‌شود.
قضاوت دو مسابقه انجام شده به عهده محمدرضا صلواتی و محمد حسن بوریاباف و سرپرستی آن نیز به عهده روح الله نجمی رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی