[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

حمله وحشیانه به منشی و رئیس یک لانه فساد ، روزنامه شیراز نوین

رکنا: عصر پنجم مهر سال 94 بود که صاحب یک مرکز کاریابی در طبقه اول یک ساختمان سه طبقه در خیابان کارون تهران، به قتل رسید و زنی که منشی او بود، زخمی شد. با گزارش این جنایت به کشیک قتل پایتخت، تحقیقات پلیس جنایی آغاز شد و ماموران در بازرسی از محل جنایت‌ چکش خون‌آلودی را کشف کردند.
این درحالی بود که زن زخمی به زودی به هوش آمد و ادعا کرد حافظه‌اش از کار افتاده و چیزی را به خاطر ندارد. در ادامه تحقیقات زمانی که حال این زن بهتر شد، او مرد همسایه را به عنوان متهم اصلی پرونده معرفی کرد. مرد همسایه با ادعای این زن بازداشت و منکر این سوءقصد و جنایت شد. ماموران صحت گفته‌های مرد همسایه را تأیید کردند و او نیز به زودی از اتهام خود تبرئه و آزاد شد.
در انتها تحقیقات تکمیل شد و ردپای یک مرد افغان در این ماجرا به دست آمد. این مرد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و بعد از هشت ماه متواری بودن، ظهر پنجشنبه گذشته همراه دوستش در یک ساختمان در حال احداث در منطقه سعادت‌آباد دستگیر شد.
یکی از متهمین با اعتراف به قتل صاحب مرکز فساد گفت: در تهران کار می‌کردم. آنجا با مردی آشنا شدم که می‌گفت زن و مردی در یک دفتر کاریابی فعالیت دارند و آنها مردان را اغفال می‌کنند و در زمینه رمالی هم فعالیت دارند. آن قدر دوستم اصرار کرد که با او یک بار به این دفتر رفتم. وقتی متوجه فعالیت این زن و مرد شدم، آنجا را ترک کردم و بابت کار آنها ناراحت بودم. تصمیم گرفتم هر دوی آنها را بکشم. بعد تصمیمم عوض شد و خواستم که آنها را تنبیه کنم که از این به بعد مردان را اغفال نکنند. می‌خواستم با فساد آنها مبارزه کنم. در کرج چکشی را از یک سمساری به مبلغ 50هزارتومان خریدم و داخل کوله‌پشتی‌ام جاسازی کردم. بعد با دوستم به دفتر کاریابی رفتیم. دوستم پیش صاحب دفتر کاریابی در اتاق نشیمن ماند و من وارد اتاقی شدم که زن منشی آنجا بود. صدای موزیک گوشی ام را زیاد کردم تا مردی که بیرون بود صدایی نشنود و چکش را از کوله بیرون آورده و به سوی آن زن حمله کردم. زمانی که صاحب شرکت آمد او را نیز با همان چکش به قتل رساندم. خواستم پول‌ها را بردارم که خونی بود و در نتیجه گوشی‌شان را بابت طلبم برداشتم و در آخر دستگیر شدم. حتی از صحنه قبل و بعد از جنایت با گوشی خودم فیلمبرداری کردم تا اگر دستگیر شدم با نشان دادن این فیلم بتوانم علت قتل را نشان دهم و بعد از آن به گمان اینکه منشی زن هم کشته شده است، سراسیمه به سمت دوستم آمدم و دو نفری فرار کردیم. چند روز بعد از این جنایت به صورت غیرقانونی از ایران خارج شده و به کابل بازگشتم. حتی پنج ماه پیش با زنی در آنجا ازدواج کردم. در همین گیرودار گوشی‌ام سوخت و فیلم صحنه قبل و بعد از جنایت از بین رفت اما این را اعتراف می‌کنم که دوستم در این جنایت نقشی نداشت.
در انتها با صدور کیفرخواست این پرونده، متهمان در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شدند و در جلسه‌ای به ریاست قاضی عبداللهی و مستشار قاضی کیخا جلسه محاکمه‌شان برگزار شد. اولیای دم در ابتدای جلسه درخواست قصاص برای قاتل کردند و در ادامه متهمان هرکدام در جایگاه قرار گرفتند و به صورت جداگانه از خود دفاع کردند.
در انتها قضات وارد شور شدند تا برای متهمین تصمیم گیری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی