[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: اعتماد مردم، بزرگ‌ترین سرمایه پلیس است، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه اعتماد مردم، بزرگترین سرمایه پلیس است، افزود: باید با انجام اقدامات جهادی و مناسب این اعتماد را حفظ و گسترش دهیم. 
سردار «احمد علی گودرزی» در جلسه جمع بندی نهایی نتایج نظارت تخصصی از شهرستان‌های «نی ریز» و «استهبان»، ضمن اشاره به موفقیت‌های اخیر پلیس فارس، بیان کرد: کار نیروی انتظامی سخت و پیچیده است ولی با همه این شرایط، پلیس فارس اقدامات خود را به صورت جهادی و با تمام توان انجام می‌دهد. وی ادامه داد: اگر مجاهدت کنیم همه درها به روی انسان باز می‌شود و مشکلات موجود حل خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه کشور ما کشوری آرمانگرا و انقلابی است، افزود: با وجود همه توطئه‌های دشمنان در طول انقلاب، ایران اسلامی روز به روز مستحکم‌تر می‌شود.
سردار گودرزی کارکنان نیروی انتظامی را به رعایت اخلاق و حفظ اقتدار سازمانی در برخورد با مردم توصیه کرد و گفت: تقویت قوای جسمانی، نظم و انضباط، توجه ویژه به آموزش و تقویت روحیه دین باوری همواره باید در دستور کار کارکنان نیروی انتظامی باشد.
وی با بیان اینکه مأموریت‌های پلیس بسیار متنوع است، به اولویت‌های ناجا در سال جاری اشاره کرد و افزود: مبارزه با قاچاق کالا، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با سرقت و صیانت از کارکنان انتظامی، از اولویت‌های پلیس می‌باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس در پایان از تلاش‌های فرمانده انتظامی شهرستان‌های استهبان و نی ریز و همچنین کارکنان زیر مجموعه در راستای برقراری نظم و امنیت در این دو شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است در این جلسه، نتایج نظارت تخصصی از قسمت‌های مختلف این دو شهرستان توسط سرهنگ «احمد رضا استوار» رئیس بازرسی استان فارس قرائت و پیرامون معایب و محاسن مطرح شده بحث و تبادل نظر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی