[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

آغاز به کار سه نمایشگاه تخصصی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، روزنامه شیراز نوین

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته و شانزدهمین نمایشگاه رسانه، تبلیغات، چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته به همراه سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف روز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد. 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین‌المللی استان فارس در مصاحبه‌ای با خبرنگار ما گفت: استان فارس با داشتن پتانسیل ها و ظرفیت های فراوان در بخش کشاورزی یکی از استان های برتر کشور است و از این نظر سهم قابل توجهی در تولید محصولات غذایی دارد و باید به صنایع غذایی و صنایع تبدیلی کشاورزی که از جایگاه ویژه ای در استان برخوردار است نگاه ویژه ای شود. 
عبدالناصر اسکندری در ادامه مصاحبه افزود: رسانه و تبلیغات امروز به یکی از اجزای جدایی ناپذیر سیستم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جوامع تبدیل شده است و علاوه بر این یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار و یکی از عوامل مهم موفقیت به حساب می آیند. 
وی همچنین تصریح کرد: این سه نمایشگاه در پنج سالن حافظ، سرو، نرگس، بهار و ملاصدرا در مساحتی بالغ بر 18000 مترمربع و با حضور 210 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان شرکت های خارجی برگزار می گردد. نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در سالن حافظ و با حضور بیش از 70 بافنده و تولیدکننده برتر کشوری از استان های فارس، قم، تهران، اصفهان، تبریز، کردستان، مشهد، ارومیه، کرمان و گلستان برگزار می‌گردد و مشارکت کنندگان برترین محصولات خود اعم از فرش، گبه، گلیم، تابلو فرش های نفیس و ... را ارائه می نمایند. 
اسکندری افزود: نمایشگاه صنایع غذایی با حضور 90 شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در سه سالن سرو، بهار و نرگس دایر می باشد و تولید کنندگان این صنعت به ارائه به‌روزترین دستاوردها و محصولات خود می پردازند و همچنین در بخش نمایشگاه رسانه، چاپ و تبلیغات 60 شرکت تولیدکننده و واردکننده و فعالان برتر این حوزه و 9 رسانه برتر استان فارس به هماهنگی اداره ارشاد استان فارس و صدا و سیمای مرکز فارس و کانون های آگهی و تبلیغات بنام کشور در دو سالن ملاصدرا و نرگس حضور داشته و به ارائه فعالیت های خود می پردازند. 
وی با بیان اینکه در حاشیه برگزاری این نمایشگاه چند کلاس آموزشی و تخصصی در زمینه رسانه و تبلیغات و همچنین تور بازدید هیئت تجاری از کشورهای افغانستان و عراق از نمایشگاه برگزار می گردد افزود: تمامی علاقه‌مندان، متخصصان و عموم مردم جهت بازدید از این نمایشگاه تا جمعه مورخ 22 بهمن ماه از ساعت 16 الی 21 به محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان فارس مراجعه نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی