[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

وحید دستجردی: قصد شرکت در انتخابات را ندارم، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اکثر نیروهای ارزشی زیر چتر جبهه نیروهای مردمی گرد هم آمدند.
مرضیه وحیددستجردی، ضمن ابراز امیدواری از اتحاد گروه‌های اصولگرا در قالب جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی اظهار کرد: نتایجی که تا به حال به دست آمده خیلی بیشتر از حد انتظار ما بوده، تاکنون تقریباً غیر از یکی دو مورد تمام نیروهای ارزشی و انقلابی زیر چتر جبهه نیروهای مردمی گرد هم آمده‌اند که امید داریم آن یکی دو گروه هم به این اتحاد بپیوندند.
وی در پاسخ به سؤالی ضمن تکذیب کاندیداتوری خود در انتخابات 96 بیان کرد: همان‌طور که شورای نگهبان تأیید کرده است بانوان نیز اجازه دارند که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شوند و سپس صلاحیتشان در راستای اینکه چقدر تجربه و سابقه دارند بررسی شود، اما من صددرصد قصد شرکت در انتخابات را ندارم.
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به این سؤال که چه کسی در جبهه اصولگرایی قابلیت رقابت با آقای روحانی را دارد، تشریح کرد: ما در این دوره به هیچ وجه از بالا به پایین انتخاب نمی‌کنیم، گذاشتیم کاندیداها بیایند در مجمع عمومی خودشان را معرفی کنند و رأی بگیرند.
وحیددستجردی در خصوص تعدد نامزدهای انتخاباتی اصولگرا بیان کرد: به حق امام رئوف، امام رضا(ع)، امیدواریم امسال تعدد کاندیدا نداشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی