[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

بهتر است آنچه دیگران از شما می خواهند را رها کنید و راهی که دلتان می گوید را در پیش گیرید. شاید صدای شما از میان جمعیت به گوش نرسد اما نباید ناامید شوید. اگر قدم هایتان را محکم بردارید و با برنامه ریزی پیش بروید، به تمام آرزوهایتان خواهید رسید. مطمئناً قلبتان به شما دروغ نخواهد گفت. اگر برای ابراز عشق به دنبال فرصتی هستید، حال بهترین زمان است، آن را از دست ندهید.

اردیبهشت

به زودی با فردی ارتباط برقرار می کنید که زندگی شما را تغییر می دهد. در واقع او ایده ای به شما می دهد که هر چند کوچک است اما تأثیر زیادی بر روند زندگی شما خواهد گذاشت. این روزها برقراری ارتباط مهم‌ترین کلید موفقیت شماست. بنابراین بیشتر از قبل از خانه بیرون آیید و با دوستانتان دیدار کنید. اخیراً دوری از عشق زندگی تان شما را کمی بی حوصله کرده است. 

خــرداد

امروز به دلیل این که در موقعیتی ناشناخته قرار می گیرید، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهید. اما دلیل این امر خود شمایید. سعی کنید به ظاهر مسائل نگاه نکنید. آنچه اهمیت دارد در لایه های عمیق تر نهفته است. رویاپردازی را کنار بگذارید و چشم هایتان را روی واقعیت باز کنید. اگر چه ممکن است دانستن برخی حقایق شما را ناراحت کند، اما در نهایت ارزشش را دارد. 

تیـــر

شاید امروز اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدهید دچار شک و تردید بشوید. اما شما باید تأمل کنید، چون شما دو طرف قضیه را می‌بینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید.

مــرداد

 انعطاف‌پذیری یکی از واجبات زندگی شماست. اگر نتوانید ایده‌ها و افکار دیگران را بپذیرید، پس از مدتی زاویه دیدتان محدود می‌شود که این فقط به ضرر خودتان است. بنابراین به ایده‌های دیگران نیز احترام بگذارید. شما قدرت فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران دارید. بنابراین نباید بیهوده وقتتان را تلف کنید. اگر در رابطه با شریک زندگی‌تان به مشکل برخورده‌اید، قبل از شروع هر حرفی، حرف‌های او را بشنوید.

شهریور

از یک طرف دقیقاً می‌دانید که برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح می‌دهید کار دیگری انجام دهید. این دودلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما را می‌گیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد.

مـــهر

اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید، احساس بد شما پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلاً کار سختی نیست. از بدشانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. به نفع شماست که کمی دست نگه دارید و تا آنجایی که می‌توانید مهربان و مؤثر باشید.

آبـــان

گرچه نیت‌تان خیر است اما صبرتان به سر رسیده. از چیزهای تکراری که هردفعه اتفاق می‌افتند، خسته شده‌اید. خوشبختانه، دیگران دارند واقعاً تلاش می‌کنند و شما می‌توانید حرکت مثبت آنها را ببینید. اما از بدشانسی شما، سریع عمل نمی‌کنند و مجبورید خیلی صبر کنید. با ناامیدی خودتان صادق باشید بدون اینکه آن را به یک جنجال تبدیل کنید، می‌توانید فشار را کم کرده و روابط خود با دیگران را بهتر کنید.

آذر

گرچه به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده اید، اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید. اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که می‌تواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مؤدب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید بلکه باید بدانید که چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید.
دی

امروز نشانه‌هایی را دریافت می‌کنید مثل روز اولی که می‌خواستید یاد بگیرید چطور کاری را انجام بدهید و چه وقت آن را انجام ندهید. ممکن است از آن خوشتان نیاید اما بلاتکلیفی که این تغییر با خود به همراه دارد را نیز دوست ندارید. بدبختانه، کنجکاوی در مورد آن نیز مشکلاتی را به وجود می‌آورد که بهتر است فعلاً آن را رها کنید. پذیرفتن وضعیت فعلی روش عاقلانه‌تری است.

بهمــن

احساس می کنید از واقعیت دور افتاده اید اما نگذارید این وضعیت ادامه یابد. شما باید در زندگی‌تان تعادل برقرار کنید. گاهی در کارهایتان زیاده روی و گاهی کوتاهی می کنید که در نهایت به ضرر خودتان تمام می‌شود. بد نیست بار دیگر به عقب برگردید و مسائل را از زاویه دید دیگری بررسی کنید. آن‌وقت خواهید دید چقدر چیزهایی که بدان ها دید منفی داشتید، در نظرتان مثبت می آید. 

اسفنــد

حس بیگانه ای را دارید که در جمعی حضور دارد. دوست دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید اما نمی‌توانید. از آنجا که شما فردی اجتماعی هستید، این حالت موقتی است. پس ناامید نشوید و آنچه را دلتان می خواهد انجام دهید. شاید بد نباشد کمی تنها باشید. یکی از نزدیکانتان حرفی به شما زده که ناراحتتان کرده است. به جای خیالبافی بهتر است با زبان خوش علت آن حرف را از خودش بپرسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی