[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

دبیر هیئت کونگ‌فو: فارس میزبان رقابت‌های کونگ‌فو بانوان قهرمانی کشور، روزنامه شیراز نوین

دبیر هیئت کونگ فو استان فارس از برگزاری رقابت‌های کونگ فو بانوان رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان قهرمانی کشور در شیراز خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حبیب شکرریز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت: رقابت‌های کونگ فو بانوان قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور با حضور 23تیم از استان‌های سراسر کشور روزهای پنج شنبه و جمعه 12 و 13مرداد در سالن والفجر شیراز برگزار می‌شود.
وی افزود: این رقابت‌ها در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار می‌گردد که در رده سنی نونهالان در چهار وزن (31+ تا 34 -) 37-، 40- و 50- انجام می‌شود و در رده سنی نوجوانان در وزن‌های (38+ تا 41-) 44-، 47 - و 51- ورزشکاران با هم به رقابت خواهند پرداخت.
شکرریز همچنین بیان کرد: مراسم افتتاحیه این مسابقات ساعت 18 الی 19 با حضور نایب رئیس فدراسیون کونگ فو کشور، مدیرکل ورزش و جوانان فارس، معاون ورزش اداره کل، معاون امور بانوان، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، مسئولان هیئت استان و ورزشکاران شرکت کننده از استان‌های سراسر کشور در سالن والفجر شیراز برگزار می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی