[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

معاون فرماندار مرودشت: مردم انتظار دارند مشکلات بانکی به حداقل برسد، روزنامه شیراز نوین

نشست هماهنگی شورای هماهنگی بانک‌ها در شهرستان مرودشت به میزبانی بنیاد مسکن این شهرستان و در محل فرمانداری مرودشت برگزار شد. سید مختار امیری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مرودشت در این نشست اظهار داشت: مردم انتظار دارند دولت به گونه ای عمل کند که مشکلات آنها به حداقل برسد و مسائل و مشکلات بانکی در اعطای تسهیلات از جمله این مشکلات است که باید به حداقل برسد و برای رفع آن چاره‌اندیشی کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، امیری در ادامه بر لزوم همکاری بانک‌ها با سازمان ها و دستگاه‌ها در پرداخت تسهیلات تأکید کرد و گفت: از مهم‌ترین مشکلات و دغدغه های عموم مردم مربوط به بانک‌هاست. معاون فرمانداری مرودشت با اشاره به این که در مواردی مانند وام ازدواج، اشتغال، تسهیلات بنیاد مسکن، کمیته امداد و بهزیستی مشکلاتی در این زمینه داریم گفت: در بحث مناسب سازی فضا و اماکن شهری جهت معلولین کاستی های بسیاری وجود دارد که از طریق کمیته مناسب‌سازی پیگیر رفع این نواقص هستیم و از بانک‌ها نیز انتظار داریم در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات تکلیفی باید از محدودیت و شدت عمل فراتر و بیشتر از حدود قانون اجتناب کنند و باید در رفع و کاهش مشکلات مردم و مراجعین تلاش کنند.
همچنین اسدآبادی نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مرودشت گزارشی در خصوص روند جذب اعتبارات ارائه داد و از مدیران بانک های عامل خواست با عمل نمودن به بخشنامه های صادره از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی زمینه را جهت جذب تسهیلات مسکن روستایی هموار نمایند.
وی بیان داشت: با مساعدت مدیریت بنیاد مسکن این شهرستان با همه توان در خصوص پیگیری و جذب معوقات بانکی با کلیه بانک‌ها همکاری داریم تا هرچه سریع‌تر مطالبات بانکی در این شهرستان به حداقل برسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی