[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

سخنگوی فراکسیون امید: ربیعی جلسه لابی‌گری برای جذب رأی نمایندگان گذاشته ، روزنامه شیراز نوین

انتخاب: بهرام پارسایی از معرفی احتمالی برخی افراد به عنوان وزرای پیشنهادی به مجلس انتقاد کرد.
سخنگوی فراکسیون امید اظهار داشت: وزارت اقتصاد به واسطه مشکلات اقتصادی و اثرگذاربودنش و وزارت رفاه به واسطه سازمان‌ها و هولدینگ‌های گسترده اقتصادی که در زیر مجموعه دارد، نیازمند وزرای قادر و کاردان است.
وی افزود: جو مجلس، نیروهای کارآمد و توانمند می‌خواهد و رضایتمندی نسبت به وزارت رفاه در حال حاضر در مجلس وجود ندارد. در حقیقت نارضایتی‌ها از وزیر و زیر مجموعه او و نحوه عملکردش به قوت خود باقی است.
پارسایی ضمن انتقاد از ربیعی گفت: آقای ربیعی یکی از افرادی بود که در بررسی‌های فراکسیون امید نمره قبولی نگرفت. مجموعه و زیر مجموعه او که از لحاظ اقتصادی وسعت بسیاری دارد، به شیوه بدی اداره شده و عملکردشان رضایتبخش نبوده است.
وی با انتقاد از «لابی گری» ربیعی اظهار داشت: ظاهرا در وزارت رفاه و زیر مجموعه هایش، صورت جلسه‌ای با شورای معاونین امضا شده است و به دنبال لابی با نمایندگان هستند. فی الواقع، جلسه لابی گری رای گذاشته است.
پارسایی خاطرنشان کرد: آقای ربیعی به طور بی سابقه‌ای این روزها به سفر استانی می‌رود. مدیری که شایستگی داشته باشد، مثل آقای زنگنه، ظریف و قاضی زاده هرگز همچنین کاری نمی‌کنند، چون می‌دانند عملکردشان مورد تایید است و نسبت به خدمات خود ایمان دارند و نیازی به سفر استانی ندارند. این «آلارمی» به رئیس جمهور است و سابقه نداشته است. اولین بار است که می‌بینیم یک وزیر در ایام رای به کابینه اینقدر به استان‌ها سفر می‌کند. 
سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به طرح برخی اسامی مانند نهاوندیان برای وزارت اقتصاد گفت: اخباری که از وزارت اقتصاد به گوش می‌رسد نگران کننده است، امیدوارم دولت تجدید نظر کند.
پارسایی در پاسخ به سوالی در مورد جو مجلس نسبت به نهاوندیان و اظهارات در مورد گرین کارت او گفت: فضا آنچنان مثبت نیست. البته بحث گرین کارت آقای نهاوندیان نیز می‌تواند توسط مخالفین در مجلس مشکل ساز باشد.
وی ادامه داد: اگر فراکسیون امید تصمیم بگیرد به وزیر پیشنهادی بله یا خیر بگوید، یکپارچه ورود خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی