[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

آوای فارس، قهرمان فوتبال روی میز جام رسانه‌های فارس شد، روزنامه شیراز نوین

نخستین دوره مسابقات فوتبال روی میز (فوتبال دستی) جام رسانه‌های استان فارس با قهرمانی تیم آوای فارس پایان یافت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، در این رقابت‌ها که به منظور گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و روز خبرنگار عصر دوشنبه در سالن خانه فوتبال روی میز ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، هفت تیم از رسانه‌های این استان در 2گروه با هم به رقابت پرداختند.
پیش از شروع این بازی ها، میلاد علمدار عضو کمیته فوتبال رو میز فارس نکات فنی این رشته را به شرکت کنندگان آموزش داد و سپس مسابقات در 2گروه با شرکت تیم‌های ایرنا الف، مهر، رازنامه، آوای فارس، همشهری، پانا و ایرنا ب، آغاز شد.
پس از انجام بازی‌های مقدماتی تیم‌های ایرنا الف، آوای فارس، راز نامه و همشهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مرحله نهایی این بازی‌ها آوای فارس و رازنامه برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم آوای فارس با ترکیب مهدی راکعی و هادی بستام جام قهرمانی را از آن خود کرد.
تیم رازنامه با ترکیب نوید عبدالهی فرد و حسین کشتکار نایب قهرمان شد و تیم ایرنا الف هم با ترکیب سیروس خلیقی و رضا قادری برسکوی سوم 
ایستاد.
همچنین تیم همشهری با ترکیب امیر عفاف و علی گزبلند رده چهارم را به خود اختصاص داد، خبرگزاری پانا با ترکیب پوریا کشاورز و امیر علی فتحی پنجم شد، خبرگزاری مهر با ترکیب هادی فتحی و امین صادقبان عنوان ششم کسب کرد و ایرنا ب هم با ترکیب علیرضا کهیاری فر و محمد حسن گلستان در رده هفتم ایستاد.
این مسابقات را کمیته ورزشی انجمن صنفی خبرنگاران با همکاری کمیته فوتبال روی میز فارس و شیراز و حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار 
کرد.
سرپرستی این مسابقات که حاشیه‌های جذابی هم داشت، بر عهده مجید علمدار بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی