[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

برگزاری چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر فارس، روزنامه شیراز نوین

رییس انجمن روابط عمومی فارس گفت:چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان فارس فارس با هدف ایجاد رقابت سالم بین روابط عمومی برگزار می‌شود.
مسعود عطائی نژاد با اشاره به لزوم ارتقای مستمر و روزافزون سطح کیفی فعالیت‌های روابط عمومی‌ها بیان داشت:روابط عمومی به عنوان یک عملکرد مدیریتی، نقش بسیار مؤثری در موفقیت سازمان ایفا می‌کند و زمینه لازم برای تحقق برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان را در درون و بیرون سازمان فراهم می‌نماید. بر همین اساس باید تلاش نمود تا روز به روز بر سطح کیفی خدمات آن افزود.
دبیر چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر فارس با اشاره به محور‌های ارزیابی این جشنواره اظهار داشت:این دوره از جشنواره در 13بخش نشریه درون سازمانی، ویژه نامه،کتاب، بروشور و کاتالوگ، پوستر، آگهی و رپرتاژآگهی، عکس، فیلم و تیزر، تبلیغات محیطی، وب‌سایت، مولتی مدیا، نرم افزارهای کاربردی و انتخاب کارشناس برتر روابط عمومی برگزار خواهد شد. رییس انجمن روابط عمومی فارس در ادامه به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره اشاره کرد و اظهار داشت:مدیران و کارشناسان روابط عمومی کلیه بخش‌های دولتی، غیر دولتی، عمومی و خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت www.farspr.org در یک، چند یا کلیه بخش‌های جشنواره شرکت نمایند و آثار خود را تا دوم شهریورماه سال جاری به دبیر خانه جشنواره ارسال نمایند.
عطایی نژاد در پایان اظهار داشت:در مراسم اختتامیه جشنواره روابط عمومی‌های برتر فارس که در شهریور با حضور مسئولین برگزار خواهد شد به صاحبان آثار برتر، تندیس، لوح تقدیر و کمک هزینه 4میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی