[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز صبر شما به سر رسیده و خیلی زود عصبی شده و بدون فکر کردن از خودتان واکنش نشان می­ دهید. بروز این رفتار از جانب شما رفتاری چندان غیرعادی نیست و فکر می‌کنید می‌توانید به خوبی در لحظه تصمیم بگیرید، اما باید مواظب باشید عالم خیال را با واقعیت اشتباه نگیرید. شما تصمیم گرفته اید به خواسته های قلبی خود برسید، ولی به نظر می رسد همه آن چیزهایی که می‌خواهید زمانی بیش از آنچه انتظار دارید می‌برند.

اردیبهشت

امروز شما به شدت به حفظ فضای شخصی خود نیاز دارید و به همین دلیل هم حساسیت زیادی نسبت به حد و مرزهایی که بین خودتان و دیگران تعیین کرده‌اید دارید. اگر کسی بخواهد از حدود خود فراتر برود احساس می‌کنید که مثل چسب به شما چسبیده و جایی برای نفس کشیدن برایتان باقی نگذاشته است. لزومی ندارد رفتار تندی از خودتان نشان دهید.

خرداد

امروز مردم آنقدرها که خودتان انتظار دارید نسبت به خواسته ها و انتظارات شما حساس نیستند، مخصوصاً اگر بخواهید طوری رفتار کنید که انگار این وظیفه آنهاست که طبق خواسته های شما رفتار کنند. امروز بیش از این که چه می گویید، این که آن را چطور بیان می کنید اهمیت خواهد داشت. رفتار شما روی واکنش هایی که دیگران نشان می‌دهند تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. 

تیر

شما می خواهید زندگی را برای آنهایی که دوست دارید راحت تر کنید، اما گاهی وظایف دیگری که به عهده دارید سر راهتان را گرفته و مانع شما می شوند. این موضوع باعث ناراحتی شماست و دلتان می خواهد احساسات خود را در این‌باره بیان کرده و راه حلی برای آن بیابید. شاید بعضی‌ها به شما بگویند که خانواده و عزیزانتان را در اولویت قرار دهید و برخی دیگر توصیه کنند به کارتان اهمیت بیشتری بدهید. 

مرداد

شما با شور و هیجان بسیاری می خواهید برای آینده خود برنامه ریزی کنید، به ویژه امروز که ناگهان ایده ای به سرتان زده که به نظر خودتان خارق العاده است. این که شما دید مثبتی به آینده خود دارید خیلی خوب است. مثبت نگری مانند آهنربایی خوشبختی را به سوی شما جذب خواهد کرد. اگر نگاهتان مثبت باشد اتفاقات خوب را به سوی خود جذب خواهید کرد.

شهریور

امروز هر چقدر هم که اوضاع در رابطه عاطفیتان آشفته به نظر برسند، شما دوست دارید که همین امروز رابطه خود را یک مرحله دیگر پیش ببرید. با وجود این که از آن دسته آدم هایی هستید که اغلب ترجیح می دهند بر اساس عقل و منطق کار کنند، فعلاً ترجیح می دهید که به ندای قلبتان گوش کنید و دلتان نمی خواهد که هیچ مانع و تأخیری سر راهتان قرار بگیرد. 

مهر

امروز شما به طرز غریبی هیچ علاقه ای نسبت به مسائل یا نظرهای دیگران ندارید و همین می تواند باعث به هم ریختن تعادل موجود در روابطتان شود. نه این که به آنها اهمیت ندهید اما در حال حاضر زمان برایتان از اهمیت بسیاری برخوردار است و نمی‌خواهید آنها تمرکز شما روی کاری که می خواهید انجام دهید را از بین ببرند. شما برای خودتان برنامه ای در نظر گرفته اید و دارید تلاش می کنید آن را به اطرافیانتان هم تحمیل کنید.

آبان

بروز احساساتتان به شما کمک خواهد کرد که به طور مثبتی نتیجه صحبت هایی که خواهید داشت را تحت تأثیر قرار خواهد داد، اما اگر بحث هایتان طبق خواسته هایتان پیش نرفتند هم از این جریان یک معضل پیچیده نسازید. شما آنقدر منطق دارید که درک کنید باید بعضی از انتظارات خود را رها کنید. امروز حرف زدن در مورد اهداف  و نیت هایی که برای مرحله بعدی زندگیتان در نظر دارید از اهمیت بسیاری برخوردار است. 

آذر

موانعی که این اواخر راهتان را مسدود کرده بودند امروز به نظر می رسد دارند خودبه‌خود از بین می روند. هیچ چیز خودبه‌خود از بین نمی رود، پس شاید نگرش شجاعانه شما اوضاع را به نفعتان تغییر داده باشد و مثبت اندیشیتان به تلاش هایی که در حال حاضر دارید می کنید قدرت بیشتری بخشیده باشد. شما احساس می کنید زندگیتان به مسیر عادی خود بازگشته، اما باید مواظب باشید دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید.

دی

شما با انگیزه بسیار بالایی می خواهید کارهایی را که در حال انجام دارید به پایان برسانید، اما با وجود نیت خوبی که دارید داشتن عملکردی مناسب و سازنده کار چندان راحتی نخواهد بود. شما انرژی فیزیکی زیادی در اختیار دارید، اما به نظر می رسد در به کار گرفتن آن با مشکل مواجه باشید. با این حال خلاقیتتان همچون سلاحی مخفی به کمکتان خواهد آمد.

بهمن

امروز به نظرتان دیگران کمی دارند بیش از اندازه دخالت و فضولی می کنند و سعی دارند شما را وادار به کارهایی بکنند که خودشان می خواهند، اما شما به این سادگی‌ها از میدان به در نخواهید شد. البته سعی کنید رفتاری بیش از حد تهاجمی نداشته باشید و در صورت امکان با نشان دادن اولویت هایتان و سرگرم کردن خودتان با آنها نشان دهید که قصد ندارید تسلیم شوید.

اسفند

 امروز کارهایتان با آنچه در قلبتان می گذرد هماهنگی ندارند، زیرا سعی دارید به جای توجه به احساستان از عقل خود پیروی کنید و به کارهایی که باید انجام دهید رسیدگی کنید. به جای پیاده روی عاشقانه با کسی که دوست دارید ترجیح می دهید به کارهای روزمره تان برسید. اینکه فعلاً دوست ندارید در مورد احساستان صحبت کنید دلیل این نمی شود که خودتان هم به قلب و احساستان توجه نکنید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی