[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

عدم پرداخت مطالبات بهادر نسیم اف ازبکستانی برای باشگاه پدیده دردسرساز شد، روزنامه شیراز نوین

فارس: شکایت نسیم اف بازیکن ازبکستانی خطرساز شد. باشگاه پدیده خراسان در صورت عدم پرداخت مطالبات بهادر نسیم‌اف بازیکن سابق این تیم با خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین‌تر قرار خواهد گرفت.
بهادر نسیم‌اف مهاجم سابق پدیده خراسان که در لیگ چهاردهم برای این تیم بازی می‌کرد، از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و در صورتی که این باشگاه مطالبات وی را پرداخت نکند با کسر 6امتیاز رو به رو خواهد شد.
کمیته انضباطی فیفا 3روز پیش نامه‌ای را به باشگاه پدیده ارسال کرد که طی آن باشگاه پدیده به پرداخت 10هزار فرانک بابت دیرکرد مطالبات این بازیکن محکوم شده ضمن ‌آنکه باشگاه پدیده باید علاوه بر این مبلغ تمام مطالبات بازیکن ازبک را پرداخت کند.همچنین باشگاه پدیده باید مبلغ 2هزار فرانک نیز بابت هزینه رسیدگی این پرونده به کمیته انضباطی فیفا پرداخت کند.
در صورتی که باشگاه پدیده این مبلغ را پرداخت نکند با کسر 6امتیاز رو به رو خواهد شد. ضمن آنکه در صورت عدم تمکین پرداخت این مبلغ باشگاه پدیده در خطر سقوط به دسته پایین‌تر قرار خواهد گرفت.
نکته جالب توجه این جاست که با وجود باز بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پدیده امسال کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اجازه نقل و انتقالات بازیکنان خارجی را به باشگاه پدیده نداد تا این باشگاه وضعیت خود در مورد شکایت بازیکنان خارجی مشخص کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی