[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۴۵
  • دوره جدید

دو کاراته‌کا از فارس مسافر مسابقات جهانی WSKF ژاپن شدند، روزنامه شیراز نوین

دوکاراته کا از فارس مسافر بیست و هفتمین دوره از مسابقات جهانی شوتوکان WSKF ژاپن شدند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی هیات کاراته فارس، سروش سروش نیا و علیرضا ندیمی دو تن از کاراته کاهای استان فارس در قالب تبم منتخب سبک شوتوکان WSKF جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در بیست و هفتمین دوره از رقابت‌های جهانی این سبک که در شهر توکیو برگزارمی شود عازم ژاپن شدند.
سروش سروش نیا مربی با دانش کاراته استان فارس که در کارنامه ورزشی خود علاوه بر افتخارات کسب شده از چندین دوره رقابت‌های داخلی و ملی چندین عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام جهانی شوتوکان WSKF را در ویترین افتخارات خود و کاراته نیز دارد، به عنوان مربی به این در این رقابت‌ها پای خواهد گذاشت.
علیرضا ندیمی دیگر نماینده کاراته فارس که هنرجوی سروش سروش نیا ودارای عناوین ارزشمندی همچون قهرمانی در 2دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ایران زمین، چندین دوره عنوان قهرمانی شوتوکان WSKF ایران و همچنین مدال طلای قهرمانی جهان این سبک و رشته را در آلبوم افتخارات خود دارد در حالی پا به عرصه این رقابت‌ها می‌گذارد که دوران آماده سازی خود را زیر نظر مربی خود می‌گذراند و به کسب مدال خوشرنگی از این رقابت‌های سنگین و پر مدعی چشم دوخته است.
گفتنی است سروش سروش نیا عزم آن دارد تا علاوه بر هدایت تیم ایران و هنر جوی آینده دار خود، در کورس قهرمانی پیشکسوتان جهان شانس خود را بیازماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی