[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

سرپرست اداره ورزش و جوانان سروستان منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فرهاد قنبری به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان منصوب شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری به فرهاد قنبری آمده است: با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان سروستان تعیین می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر با مسئولین مربوطه در توسعه کیفی و کمی ورزش و امور فرهنگی و جوانان آن شهرستان موفق و موید باشید.
فرهاد قنبری سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان دارای مدرک تحصیلی مدیریت ورزشی و دانشجوی کارشناسی ارشد در این رشته می‌باشد و از کارکنان اداره ورزش و جوانان می‌باشد.
وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت: به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش بر این باورم که هرگونه سرمایه گذاری و ساختار سازی در ورزش بدون توجه به اخلاق و معنویت راه به جایی نخواهد برد.
قنبری بیان کرد: ورزش یک مقوله‌ای است که فتوت و جوانمردی نه در شعار بلکه در عمل سر لوحه همه امور و فرهنگ منش پهلوانی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان افزود: اولویت اصلی ما در شهرستان توجه به ورزش همگانی است که همه اقشار جامعه بایستی با آن درگیر شده تا جامعه‌ای پویا و سالم را داشته باشیم و بدانیم که داشتن جامعه‌ای سالم و سر زنده، با داشتن انسان‌های سالم میسر می‌شود.
قنبری در پایان از اعتماد مدیر کل ورزش و جوانان فارس و معاونین او که وی را مورد اعتماد قرار دادند، قدردانی کرد. گفتنی است پیش از این علی آقایی زاده مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان را به عهده داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی