[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مروز ساعت ۱۶ سالن شهید ابوالفتحی ارژن شیراز - شهرداری ساوه، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش- م. حامد: ارژن شیراز در حال حاضر آسوده خاطرترین تیم لیگ برتر فوتسال ایران به حساب می‌آید. آنها نه دغدغه سقوط دارند و نه در این هفته امیدی به صعود در جدول رده بندی خواهند داشت.
هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران، امروز با برگزاری هفت دیدار در شهرهای تهران، اهواز، شیراز، اصفهان، ساری، تبریز و کرج انجام خواهد شد و در مهمترین بازی برای شیرازی ها، تیم فوتسال ارژن از ساعت 4 بعد از ظهر در سالن شهید ابولفتحی به مصاف تیم شهرداری از شهر فوتسال خیز ساوه خواهد 
رفت.
تیم به تازگی زردپوش شده ارژن که در بازی قبلی توانست یک پیروزی دلچسب و روحیه بخش را در زمین طرح و توسعه الوند به دست آورد، امروز به دنبال سومین پیروزی خود در نیم فصل دوم خواهد بود. آنها در دومین هفته نیم فصل دوم مقابل حفاری اهواز به پیروزی 4 بر 3 دست یافتند و در زمین تیم قزوینی هم 5 بر 1 پیروز شدند. اما عملکرد این تیم در نیم فصل دوم راضی کننده نبوده و به خصوص شکست با نتایج غیرمنتظره برابر تأسیسات دریایی و دبیری تبریز انتقادات زیادی را از این تیم به همراه داشت. آنها دو شکست با اختلاف 3 و 4گل هم در زمین گیتی پسند و شهروند ساری داشتند و در قم هم 4-3 مغلوب شدند. پنج شکست و دو پیروزی در نیم فصل دوم برای این تیم رقم خورده اما باید توجه داشت که از این هفت مسابقه 5 بازی بیرون از خانه بوده و در مجموع ارژنی‌ها سخت‌ترین مسابقات نیم فصل دومشان را پشت سر گذاشته اند و انتظار می‌رود نتایج بازی‌های باقیمانده این تیم در مسابقات این فصل، راضی کننده‌تر از نتایج اخیر باشد.
در 5بازی گذشته این دو تیم در مسابقات لیگ برتر این فصل، ارژن یک پیروزی و چهار شکست و شهرداری دو پیروزی و سه شکست را تجربه کرده اند. البته شهرداری دو بار در ساوه میزبان رقبا بوده در حالی که ارژن فقط یک بار در ابوالفتحی از میهمانان خود پذیرایی کرده است. هر دو تیم بازی‌های قبلی خود را با نتایجی پرگل به سود خود رقم زده اند. تیمی که هفته قبل 9گل از شهرداری ساوه خورد، همان تیمی بود که 4هفته قبل در ساری 9گل به ارژن زده بود. اتفاقات عجیبی که در فوتسال رخ می‌دهد و دیداری که ارژن علی رغم شایستگی‌های فراوانی که در نیمه دوم نشان داد، با نتیجه 9 بر 6 مغلوب شهروند ساری شد. اما بازی رفت دو تیم در ساوه با نتیجه 4-4 به پایان رسید. در آن بازی که روز 18 آبان به میزبانی شهرداری برگزار شد، علی جوانبخت، جعفر نجفی، محمد بیضایی و محمد صفری برای ارژن گلزنی کردند و گل های تیم ساوه را هم مهدی حسن زاده، سعید تقی زاده، مسلم اولادقباد و محسن شنوفی به ثمر رساندند.
ارژن تا اینجای فصل در 9بازی خانگی صاحب 5پیروزی، یک تساوی و 3شکست شده. در طرف مقابل هم تیم ساوجی در زمین رقبا 10بار به میدان رفته و 5شکست، یک تساوی و 4پیروزی نصیب این تیم شده است. آنها آخرین بازی خانگی شان را هم در زمین مقاومت البرز با پیروزی 6-4 پشت سر گذاشتند. در حالی که ارژن در آخرین بازی خانگی 4-0 مغلوب دبیری تبریز شده است.
اما با نگاهی به بازی‌های اخیر خانگی ارژن می‌توان شانس زیادی برای پیروزی این تیم در بازی امروز قائل بود. آنها در 5بازی اخیر خانگی خود 4بار پیروز شده اند و فقط در مقابل دبیری تبریز نتوانستند بازی قابل قبولی انجام دهند و در بدترین روزشان شکست خانگی سنگینی را متحمل شدند. اما بازی درخشان این تیم در مقابل حفاری اهواز که در آن زمان تیم سوم جدول بود، نشان دهنده این است که تیم شیرازی با این که در رتبه دهم قرار دارد، کاملاً توانایی شکست شهرداری رده ششمی را دارد. تیم شهرداری در صورت شکست در بازی امروز، خطر دو پله‌ای در جدول را خواهد داشت. 
در سایر بازی‌های امروز که همگی از ساعت 16 آغاز خواهند شد، تأسیسات دریایی با یاسین پیشرو قم، حفاری اهواز با مس سونگون، گیتی پسند اصفهان با آذرخش بندرعباس، شهروند ساری با فرش آرای مشهد، دبیری تبریز با طرح و توسعه الوند و مقاومت البرز با دانشگاه آزاد دیدار خواهند کرد. در جدول گیتی پسند با 51 امتیاز صدرنشین است، مس سونگون با 45 و دبیری تبریز با 44 امتیاز دوم و سوم هستند. شهرداری ساوه با 30 امتیاز ششم است و ارژن شیراز با 23 امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی