[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

دبير حزب اعتدال و توسعه فارس: بي‌ثباتي مديريتي درد اصلي فارس است، روزنامه شیراز نوین

دبیرحزب اعتدال و توسعه استان فارس معتقد است كه درد استان فارس بي‌ثباتي مديريتي است و به همين واسطه دچار آسيب‌هاي مختلف شده است.
به گزارش ايسنا منطقه فارس، سيد ميراعظم هاشمي سه‌شنبه 14 شهريور در جمع خبرنگاران به بي‌ثباتي مديريتي در فارس انتقاد و اضافه كرد: درد فارس جاده و آسفالت نيست، درد اين استان بي‌ثباتي مديريتي است، درد اين است كه طي سال‌هاي گذشته هر 18 ماه يكبار استاندار به‌عنوان مدير ارشد استان تغيير كرد.
او با بيان اينكه تغيير استاندار به معناي تغيير در سطوح مختلف مديريتي و متفاوت شدن ديدگاه‌ها و اولويت‌ها است، گفت: در روزهای نخست ورود مهندس افشانی به فارس بود که حادثه‌ای مشابهه برای تعدادی سربازبی گناه به وقوع پیوست و اکنون نیز که زمزمه‌هایی مبنی بررفتن وی از فارس به گوش می‌رسد این اتفاق ناگوار بروز کرده است! این فعال سیاسی با بیان اینکه فارس همیشه از عدم ثبات مدیریت رنج برده است افزود: افشانی در بدو ورود به فارس با اشاره به سابقه عمرانی خود قول رفع چالش‌های حمل و نقل جاده‌ای در استانی را داد که سالانه افراد بی گناه بسیاری براثر غیر استاندارد بودن جاده‌های آن جان خود را از دست می‌دهند اما او فرصت به سرانجام رساندن پروژه آزاد راه شیراز اصفهان که خود او آن را یکی از مهمترین پروژه‌های راه سازی کشور می‌داند را نیز پیدا نکرد! هاشمی با تاکید براینکه فارس از لحاظ تغییر مدیران ضربه‌های سنگینی خورده است، گفت: تثبیت مدیریت در این استان زمینه‌ساز رشد و پیشرفت خواهد بود و شاهد ضربه‌های گذشته نخواهیم بود.
دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس با بیان اینکه با تغییر مدیریت همه چیز در دستگاه‌های اجرایی تغییر می‌کند خواستار تغییر رویه عدم ثبات مدیریت در استان فارس شد و گفت: باید این امر به مرور زمان تغییر یابد. هاشمی با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبری بر هماهنگی، همدلی و وحدت در فعالیت‌ها، خواستار وحدت همه گروه‌های سیاسی و اجتماعی خصوصا نیروهای حامی دولت در انتخاب و معرفی استاندار جدید برای فارس شد. اين فعال سياسي گفت: اگرمدیری با پشتوانه حمایتی همه گروه‌ها به فارس بیاید و فرصت ایجاد تحولی چشمگیر را داشته باشد قطعا رضایت‌مندی مردم نیز جلب خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی