[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

اعلام برنامه مرحله مقدماتی چهل‌وپنجمین مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا (ASFF) در شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس، برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا (ASFF) در شیراز را اعلام کرد. به گزارش اداره اطلاع‌سانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد جعفری در جلسه ستاد میزبانی مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا در شیراز گفت: روز جمعه ۱۷شهریور مجمع عمومی و انتخاباتی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال دانش‌آموزی آسیا (ASFF) در شیراز برگزار می‌گردد.
جعفری افزود: چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا با رقابت 7تیم خارجی و دو تیم داخلی از 17 الی 25شهریورماه به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در همین روز هم افتتاحیه مسابقات در مجموعه ورزشی بعثت آموزش و پرورش در شیراز برگزار خواهد شد.
جعفری گفت: مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در دو گروه 5 و 4تیمی از 17 الی21شهریور برگزار خواهد شد و مرحله نیمه نهایی و نهایی نیز در روزهای 23 و 24شهریور برگزار می‌شود. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: در گروه یک این رقابت‌ها تیم‌های فارس، هندوستان، تایلند، اندونزی و کره جنوبی و در گروه دوم این مسابقات تیم‌های مالزی، چین، سریلانکا و ایران حضور داشته و با هم به رقابت خواهند پرداخت. جعفری همچنین افزود: قبل از برگزاری افتتاحیه دو مسابقه فوتبال بین تیم‌های هندوستان و تایلند و تیم‌های فارس و اندونزی به ترتیب در ساعت‌های 14 و 16 در مجموعه ورزشی حافظیه شیراز برگزار خواهد شد. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در روز شنبه ۱۸شهریور نیز در مجموعه ورزشی بعثت ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های فارس و کره جنوبی و سپس در ساعت 17:15 دیدار تیم‌های ایران و مالزی برگزار خواهد شد. جعفری همچنین گفت: در همین روز هم در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های هندوستان و اندونزی و سپس در ساعت 17:15 دیدار تیم‌های چین و سریلانکا برگزار خواهد شد. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در روز یکشنبه 19شهریور نیز در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15 تیم‌های تایلند و اندونزی و سپس در ساعت 17:15 تیم‌های هندوستان و کره جنوبی با هم به رقابت خواهند پرداخت.جعفری همچنین گفت: در روز دوشنبه20شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 در مجموعه ورزشی بعثت تیم‌های فارس و هندوستان و سپس در ساعت 17:15 تیم‌های ایران و چین باهم به رقابت خواهند پرداخت. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در مجموعه ورزشی حافظیه در همین روز هم ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های مالزی سریلانکا و سپس در ساعت 17:15 رقابت تیم‌های تایلند و کره جنوبی برگزار خواهد شد. جعفری همچنین گفت: در روز سه‌شنبه ۲۱شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 در مجموعه ورزشی بعثت تیم‌های فارس و تایلند و سپس در ساعت 17:15 تیم‌های ایران و سریلانکا با هم به رقابت خواهند پرداخت. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در همین روز در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15تیم‌های کره جنوبی و اندونزی و سپس در ساعت 17:15 تیم‌های چین و مالزی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی