[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

اعضای هیئت بازرسی انتخابات در فارس منصوب شدند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری فارس گفت: با حکم معاون وزیر کشور، اعضای هیئت بازرسی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان فارس منصوب شدند.
دارا کیانی چهارشنبه افزود: حیدرعلی کامیاب کلانتری، علی همتی و حمید رضا آذری به عنوان اعضای این هیئت معرفی شده اند.
وی اضافه کرد: با رای اعضای این هیئت، حیدر علی کامیاب کلانتری به عنوان سخنگوی هیئت بازرسی انتخابات، برگزیده شد و این هیئت از دیروز (چهارشنبه) به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
کیانی با اشاره به برگزاری 2 انتخابات گذشته و اطمینان مردم از سلامت آن اظهار داشت: هیئت بازرسی انتخابات فارس با توجه به تعدد کاندیداهای احتمالی در انتخابات شوراها از هم اکنون رفتارهای انتخاباتی کاندیداها و طرفداران آنها را زیر نظر دارد.
کیانی ادامه داد: حفظ، حراست و صیانت از آرای مردم از جمله وظایف این هیئت است ضمن اینکه تحرکات نامزدها بعد از انتخابات نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت؛ چرا که وظایف ما در سه بخش اجرا، حین و پس از انتخابات است.
وی بیان کرد: مجریان در امر برگزاری انتخابات، تابع جناح خاصی نیستند و این افراد بر اساس شاخص‌هایی نظیر تدین، خوشنامی و مقبولیت اجتماعی انتخاب شده اند. دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان بیست و نهم اردیبهشت96 برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی