[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

آغاز سومین دوره مسابقات کدکاپ در دانشگاه شریف، روزنامه شیراز نوین

سومین دوره مسابقات برنامه نویسی کدکاپ در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، سومین دوره مسابقات برنامه نویسی کدکاپ با هدف افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان و کاربردی کردن این مهارت و دانش در صنعت فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
پایگاه اطلاع رسانی این مسابقات با بیان افزایش مهارت برنامه‌نویسی شرکت کنندگان تصریح می‌کند در این مسابقه، حداکثر تعداد مخاطبان از جامعه‌ فنی و برنامه‌نویسان کشور هستند و رقابت، آموزش مهارت و تقویت مهارت مطرح است.
دو دوره‌ مسابقه‌ برنامه‌نویسی کدکاپ با شرکت بیش از ۲۰۰۰نفر از دانشجویان، دانش‌آموزان و برنامه‌نویسان آزاد سراسر کشور در دانشگاه صنعتی شریف شامل مراحل آموزشی، مقدماتی و تمرینی برگزار شده و شرکت‌کنندگان پس از مسابقه‌ مقدماتی که برخط (online) برگزار می‌شود، برای حضور در مسابقه‌ نهایی انتخاب می‌شوند. جوایز دو دوره‌ اول ۶۰ربع سکه‌ بهار آزادی بود که به تیم‌های برتر، جوان‌ترین شرکت‌کننده‌ها، شرکت‌کنندگان از دورترین نقطه کشور و... اهدا شد. 
این مسابقات زمینه‌ مناسبی برای تعامل شرکت‌های فعال در حوزه‌ فناوری اطلاعات کشور و افراد توانمند این عرصه فراهم کرد.
این مسابقات برنامه‌نویسی در چهار دسته دست‌گرمی، مقدماتی، انتخابی و نهایی برگزار خواهد شد. مسابقه‌ دست‌گرمی برای آشنایی با سبک سوال‌های مسابقه و همراه با اهداف آموزشی از یکم مهر آغاز شده و تا 7مهر ادامه خواهد شد.
مسابقه‌ مقدماتی با هدف آمادگی برای مسابقه اصلی طرح شده‌ 11مهر برگزار خواهد شد. همچنین مسابقه‌ انتخابی این دوره 14مهر برگزار و در نهایت مسابقات حضوری در تاریخ 27 و 28مهر در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف میزبان علاقه‌مندان است.
شرکت در مسابقه‌ مقدماتی برای راهیابی به مرحله‌ حضوری الزامی است. مسابقات مقدماتی در قالب تیم‌های دو نفره برگزار خواهد شد و در نهایت 100تیم برتر مسابقه‌ مقدماتی به مسابقه حضوری در دانشگاه صنعتی شریف راه پیدا می‌کنند.
آخرین مهلت ثبت‌نام در مسابقه‌ کدکاپ تا زمان شروع مسابقه‌ انتخابی (روز 13مهر) است و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به آدرس https://codecup.ir مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی