[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

اولین دوره آموزشی قرآن و عترت در استان کرمانشاه، روزنامه شیراز نوین

دوره کاربردی راهنمایان گردشگری، با هدف افزایش کیفیت فعالیت راهنمایان گردشگری در سطح استانداردهای جهانی از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۷مهرماه برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دوره کاربردی راهنمایان گردشگری، توسط مؤسسه آموزشی گردشگری «خانه سفر» و با نظارت دفتر مطالعات آموزش گردشگری برای نخستین بار با تدریس مدرسین بین‌المللی داخلی و دارای مجوز از سوی فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری (WFTGA) برگزار خواهد شد.
این دوره که پیش از این طی سال‌های گذشته، به زبان انگلیسی و با مدرسین خارجی در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز برگزار شده بود، اینک با تدریس سرفصل‌هایی از جمله «مهارت‌های کاربردی راهنمای تور»، « دانش کاربردی»، «مطالعات فرهنگی» و «مطالعات کسب و کار» در دو بخش تئوری و عملی، به زبان فارسی برگزار خواهد شد.
دوره آموزشی مذکور در حالی برگزار می‌شود که فدراسیون جهانی راهنمایان ضمن تأکید بر اهمیت امر آموزش، سیاست آموزش فراگیر را با معرفی تکنیک‌ها و راهبردهای جدید به عنوان ابزاری برای بالا بردن سطح استانداردهای حرفه‌ای راهنمایان گردشگری در سراسر دنیا اعمال کرده است؛ از این رو راهنمایانی که در دوره کاربردی راهنمایان گردشگری شرکت خواهند کرد، می‌توانند با کسب مهارت‌های عملی، ارتقای عملکرد و دریافت دانش به‌روز در سطح بین‌المللی فعالیتی مؤثر داشته باشند.
همچنین راهنمایانی که دوره مذکور را با موفقیت به پایان برسانند، علاوه بر دریافت گواهی‌نامه موفقیت از سوی فدراسیون جهانی راهنمایان (WFTGA) می‌توانند در دوره‌های آموزشی بعدی فدراسیون شامل مربی‌گری ملی و بین‌المللی نیز شرکت کنند.
متقاضیان شرکت در دوره کاربردی راهنمایان گردشگری، از ذکر استدر دوره‌های آموزشی بعدی فدراسیون شامل مربی‌گری ملی و بین‌المللی نیز شرکت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی