[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

دوحکم اعدام برای قاتل عاشق‌پیشه، روزنامه شیراز نوین

کارگر یک کشتارگاه صنعتی مرغ که پس از آشنایی با یک زن شوهردار و فهمیدن اینکه به زن نمی رسد، او و دخترش را خفه کرده بود، با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به دو بار قصاص محکوم شد.
به نقل از ایران، در این جنایت که اول بهمن سال 92 رخ داد، مادر و دخترش در آپارتمانی واقع در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی در خیابان ابوذر به قتل رسیدند.
قاتل پس از خفه کردن مادر و دختر لوله گاز را بریده بود تا نشان دهد هر دو بر اثر خفگی با گاز جان سپرده اند و پس از کشتن این زن و کودک دست به سرقت پول و جواهرات موجود در خانه زده بود.
با گذشت ۲۸ ماه، کارآگاهان با کشف گوشی سرقتی زن جوان در دست یک زن میانسال، سراغ او در استان مازندران رفتند. وقتی این زن به مأموران گفت که گوشی را دامادش به تازگی به او هدیه کرده است، مأموران بلافاصله این مرد را دستگیر کردند.
بدین ترتیب راز جنایت فاش شد. سرانجام هفته گذشته او در برابر قضات شعبه دهم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری، مستشار دادگاه برگزار شد، به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت: «همه فکر کردند من برای دزدی دست به این کار زده ام که واقعیت ندارد. من با مقتول در مجلس عروسی دخترعمویم آشنا شدم. او از فامیل های دور زن عمویم بود که بعد از این آشنایی شماره‌اش را گرفتم. تا اینکه فهمیدم در تهران زندگی می کند و شوهر دارد. برای دیدنش به تهران آمدم. شوهرش مسافرت رفته بود. آن موقع بود که گوشی اش را دیدم. او دو تا گوشی داشت که شماره گوشی مخفی‌اش را به من داده بود و می گفت دوست دارد با من ازدواج کند و من هم باور کردم. بعد از اینکه او و دخترش را کشتم نگاهم به کمدشان افتاد. دیدم کلی طلا و پول داخل آن است و او هم که مرده بود و به آن‌ها احتیاجی نداشت، آن‌ها را برداشتم. طلاها را بردم و فروختم. ما می خواستیم با هم ازدواج کنیم. اما نشد.»
این متهم با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به دو بار قصاص محکوم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی