[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

فراری، روزنامه شیراز نوین

درباره فیلم: «فراری» داستان دختر ۱۸ساله‌ای به نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد.
بازيگران: محسن تنابنده، ترلان پروانه، سحر دولتشاهی، سیامک صفری، رضا داوودنژاد و با حضور رضا کیانیان و سیما تیرانداز
سایر عوامل: کارگردان: علیرضا داودنژاد، نویسنده: کامبوزیا پرتوی، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، فیلمبردار: محمد ابراهیمیان، صدابردار و صداگذار: پرویز آبنار، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: رضا سخایی، مدیر تولید: حمیدرضا وفایی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی‌طاری، طراح چهره‌پردازی: عبدالله اسکندری، موسیقی: یحیی سپهری‌شکیب، امور فنی: نشاط پورفراهانی، فیلمبردار پشت صحنه: علی داوودنژاد، عکس: سجاد سپهری.
این فیلم با رویکرد آسیب شناسی جامعه و قشرهای مختلف و عوامل خودشیفتگی کاذب و عدم تناسب زندگی بین طیف‌های متفاوت با قهرمان خود گلنار به دل شهر می‌زند. گلنار برای رسیدن به هدف خود با واقعیت‌های امروز روبه‌رو می‌شود. نقش گلنار را ترلان پروانه بازی می‌کند و تنابنده در نقش یک راننده آژانس او را در اتفاقات قصه همراهی می‌کند. «فراری» تازه‌ترین ساخته علیرضا داودنژاد کارگردان کهنه کار و قدیمی سینمای ایران پس از آثاری چون «مرهم» «کلاس هنرپیشگی» و «روغن مار» است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی