[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سلیمی: از برنامه‌هایم عقب نیستم، روزنامه شیراز نوین

قهرمان المپیک لندن گفت: تیم ملی تلفیقی از نفرات جوان و با تجربه است و فکر می‌کنم امسال اتفاقات خوبی در مسابقات جهانی رخ دهد. بهداد سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره محرومیت ۹  کشور از حضور در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان و توقعی که نسبت به کسب نتیجه خوب توسط ایران وجود دارد،  بیان کرد: همیشه گفته‌اند که بار کج به مقصد نمی‌رسد. این کشورها هم به دلیل خطایی که انجام دادند مجازات شدند. در کل نظر خاصی نسبت به این موضوع ندارم اما قطعاً با نبود کشورهایی مانند روسیه و قزاقستان سطح مسابقات جهانی پایین‌تر می‌آید.
او ادامه داد: به نظرم تیم ما خوب است. امیدوارم ایوب موسوی هم بتواند به ترکیب تیم ملی برای مسابقات جهانی اضافه شود. او در مسابقات جهانی شانس گرفتن مدال دارد. تیم ما تلفیقی از نفرات باتجربه و جوان است. ان‌شاءالله بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم. فکر می‌کنم امسال اتفاقات خوبی رخ دهد.
قهرمان المپیک لندن در مورد آخرین وضعیت خود نیز گفت: نسبت به برنامه‌هایی که داشتم عقب نیستم و شرایطم خوب است. زانویم نیز کم کم  دارد بهتر می‌شود و من را همراهی می‌کند. امیدوارم از لحاظ تمرینی و جسمانی مشکلی پیش نیاید و این مدت باقی مانده تا آغاز مسابقات را به سلامت پشت سر بگذاریم و با دست پر برگردیم.
سلیمی درباره‌ علت نزدن وزنه در هفته دوم لیگ برتر نیز تصریح کرد: برای گرفتن ویزای آمریکا به دوبی سفر کرده بودیم و در آن چند روز خیلی خوب نتوانستیم تمرین کنیم. خستگی سفر هم باعث شد در شرایط خوبی نباشیم و در این شرایط احتمال آسیب دیدگی بالا می‌رفت. مسعود چترایی هم در لیگ آسیب دید؛ از این رو در صحبتی که با آقای مرادی، جلیلی و بیرانوند داشتیم، قرار بر این شد در هفته آینده که رکوردگیری تیم ملی انجام می‌شود، رکوردهایم در آنجا برای لیگ محاسبه شود.
 او در پاسخ به این پرسش که موفق شدند طلب خود را از باشگاه یاسین پیشرو بگیرند، تأکید کرد: ما رأی کمیته انضباطی را گرفتیم و در همه محاکم ورزشی اولویت با رأی کمیته انضباطی است. متأسفانه با رأی کمیته انضباطی هم پول ما را ندادند و مجبوریم از طریق محاکم قضایی اقدام کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی