[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز شور و شوق رام نشدنی شما قدرت بیان خلاقانه شما را برانگیخته است، اما هنوز هم وسوسه می‌شوید انرژی های خود را به مسیر مثبتی هدایت کنید. شدت آرزوهای شما بیشتر شده‌اند و شما می‌ترسید دیگران این را بفهمند. رفتار شما می‌تواند باعث ترساندن و رنجیده خاطر کردن دیگران بشود. لزومی‌ندارد که شما احساسات خود را تغییر دهید، اما متعادل کردن علایق خود، یک حرکت عاقلانه به حساب می‌آید.

اردیبهشت

گمان نکنید شما جواب تمام سوالات را دارید و می‌توانید از پس هر مشکلی به تنهایی بربیایید. امروز شاید بهتر باشد کنترل امور را به دست دیگران سپرده و سرجای خود تکیه بدهید و از آنچه در جریان است درس بگیرید، این کار باعث خواهد شد فرصت های خوبی به دست بیاورید. اگر این که هرچه بکارید همان را برداشت می کنید حقیقت داشته باشد، طی ماه‌های آینده محصولات بسیاری برداشت خواهید کرد. 

خرداد

شما امروز از دست یکی از دوستان نزدیکتان و یا یکی از افراد خانواده تان عصبانی می‌شوید، برای اینکه دوست ندارید در نمایش رومانتیکی که فرد دیگری به راه انداخته است شرکت کنید. در ابتدا این نمایش ممکن است به صورت یک سرگرمی‌به نظر برسد، اما وقتی که شدت پیدا کرد شما از این فرد می‌خواهید که دیگر از زندگی شما بیرون برود. 

تیر

با وجود اینکه شما به طور طبیعی با احساسات غیراستدلالی راحت برخورد می‌کنید، اما نمی‌توانید با آنچه احساس می‌کنید ارتباط برقرار کنید. خصوصاً امروز چگونگی رفتار شما مهم‌تر از صحبت‌هایتان عمل خواهد کرد. به جای صحبت کردن و در حین صحبت از یک شاخه به شاخه دیگری پریدن، با یک رفتار صریح بدون اینکه نیاز به صحبت داشته باشید، شخصیت خودتان را نشان دهید.
مرداد

امروز که خورشید گرم تابستانی همراه با ونوس زیبا در نشانه شما قرار گرفته‌اند، عشق و علاقه زمینی نیز در شما شدت پیدا کرده است. دیگران در مورد اینکه شما چه احساسی دارید هیچ سوالی به ذهنشان خطور نمی‌کند، برای اینکه شما نمی‌توانید احساسات خود را مخفی نگه دارید. حتی اگر احساسات شما خیلی شدت پیدا کرده‌اند خوب نیست آنها را فرو خورده و بروز ندهید.

شهریور

شما امروز نمی‌دانید که چگونه احساسات خود را ابراز کنید، در نتیجه این اتفاق باعث ناامیدی‌تان می‌شود. این سخن به معنی این نیست که شما نمی‌توانید کلمات مناسب پیدا کنید؛ مشخص است که شما می‌توانید این کار را بکنید. بلکه به معنی این است که پیدا کردن مکان و زمان مناسب برای صحبت کردن در مورد مسائل حساسی مثل آرزوهایتان کار سختی است.

مهر

داشتن دوستان خیلی خاص در زندگی واقعاً نعمت بزرگی است. امروز برای نشان دادن عشقتان و قدردانی کردن از افرادی که در زندگیتان واقعاً نقش اساسی ایفا کرده اند روز مناسبی است. اما کم کاری نکنید؛ اگر لازم است حرفی بزنید حتماً به طور کامل بگویید. اگر همه حقایق گفته نشوند مثل این است که یک پیام را به صورت کامل به کسی نرسانیم.

آبان

شما فکرهایی در سرتان دارید و هیچ چیزی نمی‌تواند تلاشتان برای رسیدن به چیزهایی که می‌خواهید را متوقف کند. از نظر ظاهری خواسته های شما می‌تواند مربوط به به مسائل خصوصی و مادی شما باشد. اما اگر عمیق تر بنگریم شما می‌خواهید حقیقت‌های متافیزیکی را که مانع شاد بودن شما هستند بشناسید. حتی اگر امروز هم آدم روشن فکری به نظر نرسید، بالاخره متوجه خواهید شد که جزو افراد مهم هستید.

آذر

وقتی که شما ایده بزرگی دارید و می‌خواهید در آینده به آن برسید، به جهان پیرامونتان هم نگاهی بیندازید! اکنون شما هدف‌های ساده را جذب نمی‌کنید؛ در عوض به دنبال سرنوشتی عالی و باشکوه هستید که به خاطر تلاش‌هایتان واقعاً سزاوار این سرنوشت هستید. حتی اگر نقشه‌های شما غیرواقعی به نظر می‌رسند، هنوز هم پیروی کردن از حستان و رویاپردازی کردن برایتان خوب است.

دی

امروز شما نمی‌توانید با روش‌های ساده برقراری ارتباط احساسات خود را بیان کنید. شما متوجه شده‌اید که در ورای حرف‌هایی که زده می‌شوند و کارهایی که انجام می‌شوند، حقیقت دیگری نهفته است. متأسفانه هرچقدر که بیشتر می‌گردید کمتر به جواب می‌رسید. ولی اگر آرام باشید و احساساتی نشوید، راهی را خواهید یافت که به وسیله آن چیزی را که در جستجویش هستید متوجه خواهید شد.

بهمن

امروز اگر یک نفر تمام راز دل خود را پیش شما افشا کند شما عصبانی می‌شوید. این سخن به معنی این نیست که شما نمی‌خواهید از اتفاقاتی که افتاده باخبر شوید، بلکه به معنی این است که آن شخص زیاده روی کرده است. گاهی اوقات دانستن حقیقت از اینکه هیچ چیزی را ندانیم سخت‌تر است. در نهایت اگر شما مقاومتی منطقی داشته باشید و در عین حال ذهن بازی هم داشته باشید، زندگی شما پربارتر خواهد شد.

اسفند

شما امروز فکر می‌کنید که اگر از برنامه ریزی خاصی پیروی کرده و اولویت ویژه ای برای خود تعیین کنید به چیزهایی که می‌خواهید می‌رسید. حقیقت این است که واقع بین بودن از کامل بودن اهمیت بیشتری دارد. البته نامرتبی و بی‌برنامه کار کردن هم توصیه نمی‌شود. فقط در حالی که با خودتان صادق هستید کاری را که می‌توانید به نحو احسن انجام دهید.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی