[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

معاون سیاسی امنیتی استاندار: در انتخابات شوراها باید دوری از بحث‌های قومیتی مدنظر باشد، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- امین افشار

 هادی پژوهش، معاون سیاسی‌امنیتی استانداری فارس در کارگاه آموزشی انتخابات ویژه فرمانداران سراسر استان گفت: خوشبختانه ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای شهر سال آینده به نیمه اول اسفند امسال تغییر زمان پیدا کرد که فرصت مناسب‌تری است. وی افزود: تمام فرمانداران باید تلاش خود را در جهت افزایش مشارکت مردم به کار ببرند. معاون استاندار فارس با اشاره به وضعیت اقتصادی تأکید کرد: مردم شاید از مشکلات اقتصادی دلخور باشند ولی زمانی که احساس کنند نظام در خطر است حتماً مشارکت خواهند کرد. وی اضافه کرد: لازم است مسئولان فضایی شاد در جامعه به وجود آورند که انتخاباتی پرشور را شاهد باشیم. پژوهش با اشاره به کارهای صورت گرفته تاکنون برای برگزاری انتخابات سالم در استان فارس تأکید کرد: امیدوارم برگزاری این کارگاه‌های آموزشی، اثری مثبت در جریان انتخابات داشته باشد و فرمانداران با اِشراف کامل به قانون، برگزارکننده خوبی باشند. وی با تأکید بر مد نظر قرارگرفتن بحث‌های قومیتی گفت: متأسفانه مطرح کردن قومیت و طایفه دردی است که مجلس هم به آن دچار شده و فراکسیون‌هایی قومیتی ایجاد می‌کنند که با منویات رهبری نیز تضاد دارد. وی با تأکید بر رصد کردن وضعیت سیاسی توسط مسئولان بیان کرد: اگر اوضاع پیاپی رصد نشود جامعه دچار حیرت خواهد شد و نیاز است که رفت و آمد شخصیت‌ها در این ایام توسط مجریان انتخابات رصد شود. 
معاون سیاسی استانداری فارس تشریح کرد: باید فضای جامعه آرام و اعتماد مردم نیز جلب شود؛ زیرا اگر فضا آرام باشد می توانیم انتخابات خوبی برگزار کنیم. وی ادامه داد: باید کشیک فرمانداری‌ها برای هر دو انتخابات آینده مشخص شود و همین طور مرخصی‌های ایام عید و تعطیلات امسال نیز لغو شود تا با مراقبت همگی انتخابات آینده به نحو احسن برگزار گردد. 
لازم به ذکر است که در ادامه این کارگاه ویژه انتخابات، آموزش‌های لازم به فرمانداران و بخشداران فارس داده خواهد شد و همچنین آزمونی از آنها در این زمینه گرفته می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی