[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

شرکت گاز در برابر «آبونمان» تسلیم شد، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه این شرکت مجری قانون است، گفت: براساس اخطاریه دیوان عدالت اداری فرایند حذف آبونمان از قبوض گاز آغاز شده است.
مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اجرای قانون توسط شرکت ملی گاز ایران گفت: حذف آبونمان از قبوض گاز زمان‌بر است، اما در یک فرایند این بند از قبوض در حال حذف شدن است.
وی ادامه داد: مشترکان نباید انتظار داشته باشند به یک‌باره این بند از قبوضشان حذف شود، این فرایند زمان‌بر خواهد بود، اما این نکته را تأکید می‌کنم که بند آبونمان در قبوض جدید حذف خواهد شد و شرکت ملی گاز مجری قانون خواهد بود. به گزارش خبرنگار فارس، دیوان عدالت اداری طی اخطاریه‌ای دو رو گذشته به شرکت ملی گاز ایران 48ساعت مهلت داد تا نحوه حذف آبونمان را از قبوض گاز اعلام و این بند را از قبوض حذف کند. امروز مهلت این شرکت به پایان رسید و شرکت ملی گاز، کار حذف آبونمان از قبوض مشترکان گاز را آغاز کرده است.
سی‌ویکم مردادماه سال جاری روابط عمومی دیوان عدالت اداری اعلام کرد هیئت عمومی دیوان براساس بخشنامه شماره 3/م/84203 مورخ 91/6/26 ستاد هدفمند کردن یارانه‌ها و شرکت ملی گاز اخذ آبونمان از مشترکان را خلاف قانون تشخیص داده و ابطال کرده است.
دو روز بعداز رأی دیوان عدالت اداری، یعنی دوم شهریورماه سال جاری شرکت ملی گاز ایران به اعلام روابط عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر صدور حکم جدید از سوی این دیوان در خصوص حذف آبونمان از قبوض گاز واکنش نشان داد.
شرکت ملی گاز ایران در واکنش به رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری درباره این‌که «دریافت آبونمان از مشترکان شرکت ملی گاز خلاف قانون تشخیص داده شد» اعلام کرد: «هنوز این موضوع به‌صورت مکتوب و قانونی به شرکت ملی گاز ابلاغ نشده است».
مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص گفت: «شرکت ملی گاز تابع قانون است و در صورت ابلاغ قانونی از سوی مراجع ذی‌صلاح اقدام خواهد کرد».

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی