[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز شما فکر می‌کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید، اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده‌اید؛ بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده اید. شما قدری هم فراموشکار شده اید و همینکه کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را بهتان یادآوری کند، موفقیت‌های چشمگیری را حاصل خواهید کرد.

اردیبهشت

امروز احساسات قلبی تان عوض شده است، پس به کسانی که درکتان می‌کنند دقیقاً بگویید چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعی تان را پنهان می‌کند. شما باید بفهمید چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می‌شوند، چرا که ممکن است کم کم واقع بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید هیچ کس از روی قصد نمی‌خواهد برایتان مشکل تراشی کند و جلوی پیشرفتتان را بگیرد.

خرداد

شما امروز خیلی سریع به سمت فعالیت‌های اجتماعی کشیده می‌شوید، چرا که خیلی مجذوب پویایی و فعالیت‌های گروهی که عضوش هستید شده اید. علاوه بر این، خیلی دوست دارید سوءتفاهمات را برطرف کنید. اگر کسی بهتان گفت شما انسان ضعیفی هستید چون خیلی زود از موضع خود پایین می‌آیید، از اینکه افکار خود را به او بگویید هراس نداشته باشید.

تیر

شما امروز به هویت خود و احساساتتان اطمینان کامل دارید، اما گفتن این موضوع به دیگران اصلاً کار راحتی نیست. شما دوست ندارید نقاط ضعف خود را آشکار کنید. ولی به خصوص وقت‌هایی که در جمع دوستانتان هستید کمتر از آن چیزی که فکر می‌کردید توانایی دفاع از خود را دارید. لزومی‌ ندارد درجمع زیاد حرف بزنید، اما دیوارهای غیرلازمی ‌که دور خود کشیده‌اید و شما را از دوستانتان دور کرده است فروبریزید.

مرداد

امروز شانستان ر امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی‌تان هستند تغییراتی ایجاد کنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد که مربوط به جزئیات می‌باشد و اکنون به شما توصیه می‌شود به موضوعات کوچکی که می‌توانند مفید و سازنده باشند توجه کنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی و تلاش برای داشتن روزی متفاوت می‌تواند تأثیر زیادی بر زندگی شما داشته باشد.

شهریور

شما نمی خواهید فرصت بیان نظرات خود در مورد یکی از مسائل شخصیتان را از دست بدهید، اما هرچه بیشتر سعی می‌کنید در انتخاب کلمات مورد نظر خود کمتر موفق هستید. انگار تمام دنیا بر علیه شما دست به دست هم داده‌اند تا به این خواسته خود نرسید، اما شما به این راحتی‌ها از میدان خارج نخواهید شد. هر کسی که بخواهد جلوی پیشرفت شما را بگیرد از این کار خود پشیمان خواهد شد.

مهر

شما می‌دانید چیزی در حال تغییر کردن است، اما هنوز نمی‌توانید بگویید که آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی‌دانید چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای اینکه متکی به کلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید.

آبان

گاهی اوقات وقتی شما در کاری موفق می‌شوید برایتان سخت است خودتان را کنترل کرده و احساساتتان را ابراز نکنید، با وجود این زمانی که شما از نظر احساسی ضربه می‌خورید توانایی انجام این کار را دارید. به یاد داشته باشید حالا که احساسات شما شکننده و حساس هستند، اگر ابراز بشوند نمی‌توانند به این شکلی که در حال حاضر هستند مدت زیادی دوام بیاورند.

آذر

عقاید و نظرات شما با بقیه فرق دارند. البته که همه ما افکار و نظرهای متفاوتی داریم، اما تفاوت های شما با دیگران خیلی بیشتر از حد عادی به نظر می‌رسند و انگار دائم رو به افزایش نیز هستند. این تفاوت‌ها باعث شده اند شما به این نتیجه برسید که باید یک کار و حرفه مستقل برای خودتان راه‌اندازی کنید تا خودتان رئیس خودتان باشید و هر رأی و نظری که خودتان دارید را به کرسی بنشانید.

دی

امروز شما بر سر دوراهی قرار می‌گیرید. از یک طرف می‌خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی‌ تلاش کنید محیط امن و آرامی ‌برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید.

بهمن

شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی‌توانید به راحتی در مورد نگرانی‌های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که باوجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی‌خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این حال اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که می‌خواهید بزنید نمی‌تواند ایجاد آشوب و ناآرامی ‌کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تأثیر نامناسبی برجا بگذارد. 

اسفند

شما طی حدود شش هفته گذشته تحت تأثیر شرایط کیهانی دچار تردید شده بودید و تصمیم گیری در مورد هیچ چیزی برایتان آسان نبوده است. شما آنقدر اطمینان خاطر خود را از دست داده بودید که حتی به خودتان هم نمی توانستید اعتماد کنید و این دوره واقعاً آزار دهنده بوده است. البته نباید احتیاط را به طور کلی کنار بگذارید، اما خوشبختانه اعتماد به نفستان از امروز دوباره به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی