[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

توسعه بیمارستان نمازی ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- محمد شبیری

mohammad4838@yahoo.‌com

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز هزینه ۶ میلیارد تومانی برای صرف ۱۵پروژه درمانی و عمرانی در توسعه بیمارستان نمازی را یکی دیگر از دستاوردهای مهم این دانشگاه توصیف کرد.
به گزارش شیراز نوین دکترعلی بهادر ظهر روزگذشته در آئین افتتاح 15 پروژه عمرانی تجهیزاتی و بستری بخش‌های بیمارستان نمازی با بیان اینکه بخش‌های مختلف این بیمارستان ماهیانه در حال توسعه است، اظهار داشت: همواره تلاش می‌شود با تزریق بودجه دولتی و با حمایت‌های خیرین خدمات این بیمارستان را برای بیماران ارتقاء دهیم. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز هزینه 6 میلیارد تومانی برای صرف 15 پروژه درمانی و عمرانی برای توسعه بیمارستان نمازی را یکی دیگر از دستاوردهای مهم این دانشگاه توصیف کرد وگفت: صبح امروز یکشنبه دیداری با نمایندگان مجلس برگزار و برای تخصیص بیشتر بودجه دانشگاه علوم پزشکی شیراز رایزنی می‌شود. محمدرضا ادارکی، رئیس بیمارستان نمازی شیراز با بیان اینکه با افتتاح بخش‌های مختلف این بیمارستان 80 تخت درمانی به تعداد تخت‌های این بیمارستان افزوده می‌شود، گفت: هم‌اینک بیمارستان نمازی با 45 بخش بستری و 40 بخش پاراکلینکی یکی از بزرگترین بیمارستان‌های فوق تخصصی و آموزشی کشور محسوب می‌شود که در تمام زمینه‌ها خدمات منحصر به‌فردی به بیماران ارائه می‌دهد.
وی با بیان اینکه افتتاح این بخش‌ها سبب شد خدمات به بیماران افزایش یابد، گفت: نه تنها بیماران بومی بلکه تمام بیماران استان‌های همجوار از خدمات پزشکی تخصصی و فوق‌تخصصی بیمارستان نمازی بهره‌مند می‌شوند.
به گفته رئیس بیمارستان نمازی سال گذشته برای توسعه بیمارستان نمازی 17.5 میلیارد تومان هزینه شده که از این مبلغ 8 میلیارد تومان از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی و 6.5 میلیارد تومان نیز از سوی خیرین و اداره اوقاف و امور خیریه تأمین شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی