[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

خادم: بحث تعلیق کشتی ایران جدی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون کشتی گفت: سخت است که هم سیاست‌های نظام را رعایت کنیم و هم به نهادهای بین‌المللی ورزش پاسخ دهیم. به گزارش «ورزش سه»، رسول خادم بعد از انتخابش به‌عنوان رئیس فدراسیون کشتی برای 4 سال آینده اظهار داشت: رأیی که دوستان حاضر در مجمع به من دادند، هم کارم را در آینده سخت‌تر می‌کند و هم آسان‌تر. خوشحالم که این همدلی در جامعه کشتی وجود دارد و امروز شاهد برگزاری مجمع خوبی بودیم. 
وی درباره اعتراض عباس جدیدی و اینکه وقتش را در اختیار او قرار داد، عنوان کرد: من وقتی دیدم که جدیدی برنامه‌هایی دارد، خواستم وقت داشته باشد تا آن‌ها را ارائه کند. او از قهرمان‌های سابق و بزرگان کشتی است. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. امروز هم مجمع خوبی برگزار شد که نهادهای مختلف روی آن نظارت داشتند.
رئیس فدراسیون کشتی درباره برنامه‌های پیش‌رو تصریح کرد: مهم‌ترین کاری که الان پیش‌رو داریم، پیرامون ورود IOC و اتحادیه جهانی به ماجرای کشتی علیرضا کریمی است. این کار ما را سخت کرده و خطر تعلیق ما را تهدید می‌کند. امیدوارم با تدبیر بتوانیم این مشکل را حل کنیم اما به هر حال سخت است که هم سیاست‌های نظام را رعایت کنیم و هم به نهادهای بین‌المللی ورزش پاسخ دهیم.
خادم در پاسخ به این سؤال که آیا خطر تعلیق جدی است، گفت: بله، واقعاً جدی است. من با توجه به حضورم در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی تمام تلاش خود را می‌کنم تا بتوانم این مشکل را رفع کنم. واقعاً خطر بزرگی بیخ گوش کشتی و ورزش کشور است و امیدوارم بتوانیم مشکل را حل کنیم. با ورود کمیته بین‌المللی المپیک به این مسئله کار ما سخت‌تر شده است. 
وی در خصوص اینکه تکلیف سرمربیگری تیم‌ملی کشتی آزاد و حضور خودش در این سمت چه شد، بیان داشت: فعلاً محمد طلایی لطف کرده و کارهای مقدماتی را پیش می‌برد. ما نیاز به بازنگری جدی در بحث مدیریتی کشتی آزاد داریم. شورای فنی به زودی تشکیل جلسه می‌دهد  و تصمیم‌گیری می‌کند. درست نیست فعلاً درباره سرمربیگری خودم صحبت کنم.
خادم در پاسخ به این سؤال که تغییری در بدنه فدراسیون رخ می‌دهد یا خیر، گفت: فعلاً در این باره تصمیم‌گیری نشده و فعلاً نمی‌توانم چیزی بگویم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی