[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

اگر لازم باشد تا سقف ۷۰ میلیون یورو در نقل و انتقالات خرج می‌کنیم!، روزنامه شیراز نوین

رئیس بایرن مونیخ می‌گوید که باید در مورد تمدید قرارداد روبن و ریبری صبر کرد و همچنین کانون هواداران بایرن مونیخ خواستار صددرصدی ماندن یوپ هاینکس است.
اولی هوینس، رئیس بایرن مونیخ در خصوص ملاقات با سامی خدیرا، تمدید قرارداد با روبن و ریبری، وضعیت هاینکس و خرید‌های نجومی مصاحبه‌ای با اشپورت بیلد انجام داد: بنا به درخواست مدیر برنامه سامی خدیرا، من و خدیرا ملاقاتی داشتیم. او از من خواست تا نیم ساعت درباره آنچه که در اواخر دوران فوتبالش می‌تواند انجام دهد، صحبت کنیم و من نیز موافقت کردم تا نیم ساعت در این مورد صحبتی داشته باشیم. تمدید قرارداد ریبری و روبن؟ فصل گذشته برای تمدید قرارداد آن‌ها تا ماه مارس و آوریل تصمیمی گرفته نشد و پس از آن اقدام کردیم. فکر می‌کنم که وضعیت تمدید قرارداد آن‌ها در فصل جاری نیز به همین منوال باشد. صحبت‌هایی وجود خواهد داشت. برای مثال، اگر بازیکنی مصدوم شود، ما آن‌ها را دور نخواهیم انداخت. در مورد تمدید قرارداد آن‌ها آرام هستیم.
 وی در خصوص وضعیت نقل و انتقالات و یوپ هاینکس صحبت کرد: توانایی انجام نقل و انتقالاتی چون انتقال 222 میلیون یورویی نیمار، که فکر نمی‌کنم به این اندازه خوب باشد یا ام باپه که فکر می‌کنم واقعاً خوب است را نداریم. اما اگر لازم باشد، بایرن مونیخ می‌تواند نقل و انتقالاتی با قیمت‌های50، 60 یا 70 میلیون یورو داشته باشد. تمدید قرارداد هاینکس؟ 300 رأی موافق در برابر صفر رأی مخالف. گروه هواداران بایرن مونیخ این نظرسنجی را انجام داده که طبق آن، یوپ هاینکس باید در باشگاه بماند. باید ببینیم که هاینکس در این مورد چه می‌گوید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی