[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

وزیر نفت: جمع قیمت بنزین و گازوئیل از ۲۰۰۰تومان بیشتر نمی‎شود، روزنامه شیراز نوین

وزیر نفت گفت: منظور سخن رئیس جمهور که گفته ‌است مجموع قیمت بنزین و گازوئیل از نصف قیمت جهانی آنها بعد از افزایش بیشتر نخواهد شد، یعنی قیمت مجموع بنزین و گازوئیل در هر شرایطی و با هر افزایشی بیشتر از ۲هزار تومان نخواهد شد.
بیژن نامدار زنگنه با اشاره به ابهاماتی که درباره سخنان رئیس جمهور در زمینه نحوه افزایش قیمت بنزین و گازوئیل مطرح شد، گفت: اگر قیمت بنزین را یک هزار تومان و گازوئیل را 300تومان محاسبه کنیم، قیمت جهانی این دو فرآورده اکنون بالای 4هزار تومان است و منظور این بود که قیمت مجموع بنزین و گازوئیل در هر شرایطی و با هر افزایشی، بیشتر از 2هزار تومان نخواهد شد.
وی درباره پیشنهاد وزارت نفت برای قیمت بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه سال 97 تصریح کرد: ما پیشنهاد قیمت نمی‌دهیم و دولت هر زمانی که تصمیم به اضافه کردن قیمت گرفت اعلام می‌شود و هنوز این موضوع در مرحله‌ای نیست که بتوانیم قیمتی را برای اطلاع مردم اعلام کنیم.
وزیر نفت در پاسخ به سوالی درباره مطرح شدن قیمت‌های 1500 و 400تومان برای بنزین و گازوئیل در خبرگزاری‌ها گفت: این قیمت‌ها را من هم شنیده‌ام، اما تا زمانی که دولت اعلام نکرده، همه چیز را باید شایعه دانست.
زنگنه درباره میزان افزایش قیمت بنزین و گازوئیل اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: رئیس جمهور سقف افزایش را اعلام کرده است، البته ما گزینه‌های مختلفی را مطرح کردیم و هر نوعی که تصمیم‌گیری شود، آماده اجرا هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی