[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سلطانی‌فر: درباره تعلیق کشتی ، نامه کتبی به ما ابلاغ نشده است، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان گفت: در یک ماه گذشته شاهد بودید با حفظ حقوق شهروندی انتخابات 10 فدراسیون برگزار شده و 3 فدراسیون دیگر باقی مانده است. به گزارش «ورزش سه»، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال گفت: من در مجامع متناسب با وقتی که وجود دارد، شرکت می‌کنم. امروز فکر کردم داورزنی 11 سال زحمت مؤثر کشیده است. در این دوره والیبال ما افتخارات چشمگیر داشته و لازم بود برای تقدیر از زحمات او و همین طور هیئت‌ها حضور داشته باشم. افتخارات مرهون همه دست‌اندرکاران و همین طور هیئت‌های استانی است؛ به همین دلیل لازم دیدم حضور داشته باشم.
وی افزود: امیدوارم به هدفی که در توکیو داریم برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم حضور داشته باشیم. در کنار والیبال، در بسکتبال و هندبال هم همین ظرفیت را داریم و با برنامه می‌توان این نتایج را گرفت. امیدوارم با حمایت‌ها آن رشته‌ها هم بتوانند موفقیت‌هایی را به دست آورند. تلاش ما ایجاد آرامش با همه دست‌اندرکاران و دور شدن از جنجال و حاشیه بود که شما شاهد هستید. تلاش کردم این حاشیه‌ها و اختلافات کم شود و در فضای تعامل جلو برویم. اختلافاتی که با بدنه وزارت وجود داشت، خاتمه پیدا کرده و ما با دلسوزان و دست‌اندرکاران در شرایط خوب و تفاهم کار را جلو می‌بریم. اقدام دیگری که قول داده بودم این بود که در جهت ساماندهی فدراسیون‌ها تلاش کنیم تا فدراسیون‌ها با بلاتکلیفی مسائلشان دنبال نشود. در یک ماه گذشته شاهد بودید با حفظ حقوق شهروندی انتخابات 10 فدراسیون برگزار شده و 3 فدراسیون دیگر باقی مانده است. در بهمن و اسفند نیز انتخابات خواهیم داشت.
سلطانی‌فر با اشاره به حضور نیروهای جوان، عنوان کرد: در خیلی از فدراسیون‌ها نیروهای جوان آمدند که اطلاعات خوبی دارند، باتجربه، فعال و صاحب‌نظر هستند. سیاستی که دولت دنبال می‌کرد مبنی بر اینکه جوان‌های بیشتری را به صحنه بکشانیم در انتخابات فدراسیون‌ها تحقق پیدا کرده است که فضا، نیرو و انرژی جدیدی تزریق شده است.
وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که چقدر مهم است افرادی که نامزد می‌شوند و آرای لازم را کسب می‌کنند از بدنه ورزش باشند، یادآور شد: ما اساسنامه‌ای داریم و در چارچوب آن انتخابات برگزار می‌شود. ما قائل به رعایت قانون هستیم و هرچه باشد انجام می‌دهیم.
سلطانی‌فر همچنین درباره شرایط کشتی و خطر تعلیق، گفت: چیزی کتبی از IOC یا هر مرجع دیگری دریافت نکرده‌ایم. اخباری که داریم از سوی رئیس فدراسیون داده شده است. مواردی در IOC مطرح شده اما کتبی نه به ما و نه به کمیته ملی المپیک چیزی مطرح نکرده‌اند. البته من وقتی شنیدم ممکن است مشکلی پیش بیاید تلاش کردیم تا آن را حل کنیم.
سلطانی‌فر در پایان در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنید چیزی باید به فدراسیون اضافه شود، عنوان کرد: اکثراً در فدراسیون هستند و تلاش می‌کنند. داورزنی هم با توجه به جایگاهی که دارد و معاون وزارت است کمک می‌کند فدراسیون با قوت کارش را دنبال کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی