[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

شکست در سومین ازدواج! ‌، روزنامه شیراز نوین

 خانواده‌ام دوست نداشتند از همسر 80ساله‌ام طلاق بگیرم؛ چرا که او از نظر مادی خیلی به خانواده‌ام می‌رسید، اما وقتی به دلایلی از او جدا شدم و پس از آشنایی با یک مرد جوان در فضای مجازی با او ازدواج کردم، بدبختی‌هایم چند برابر شد؛ چرا که پدر و برادرم به خاطر این ازدواج مرا کتک می‌زدند و همسرم نیز با آبروریزی مرا رها کرد و ...
زن 33ساله‌ای که به قصد شکایت از پدر و برادر و همسرش وارد کلانتری شده بود، با بیان این که سومین ازدواجم به دلیل دخالت‌های خانواده‌ام به آبروریزی کشید و همسرم مرا رها کرد، درباره سرگذشت خود به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: 13سال قبل با اصرار خانواده‌ام با جوانی ازدواج کردم که مورد تأیید آن‌ها بود، با این وجود «محمدعلی» مرد بسیار خوبی بود و من زندگی آرامی در کنار او داشتم. اما پدر وبرادرم او را در دام اعتیاد گرفتار کردند و اینگونه، همسرم همه دار و ندارش را از دست داد. پدر و برادرم برای چاپیدن اموال او به آزار و اذیتش پرداختند و به زور طلاق مرا از او گرفتند. 
در این شرایط، من با پسر یک‌ساله‌ای که در آغوش داشتم به خانه پدرم رفتم، اما برای تأمین مخارج زندگی مجبور به کارکردن بودم. 
آن روزها خیلی به من سخت می‌گذشت، چرا که با داشتن فرزند کوچک کار در آشپزخانه‌های  بیرون از منزل برایم بسیار دشوار بود. به همین دلیل با خرید یک دستگاه چرخ خیاطی به درآمدزایی در منزل پرداختم. 
در همین روزها بود که دوباره به اجبار خانواده‌ام به عقد موقت پیرمرد 80ساله‌ای درآمدم که وضعیت مالی خوبی داشت. در زندگی با آن پیرمرد از همه امکانات رفاهی برخوردار شدم، به طوری که همسرم ماهانه مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان به عنوان کمک هزینه زندگی به من پرداخت می‌کرد و من چون می‌ترسیدم پول‌ها را در منزل نگه دارم، آن‌ها را به صورت امانت به برادرم می‌سپردم تا برایم پس‌انداز کند. از سوی دیگر، همسرم علاوه بر کمک‌های غیرنقدی به اعضای خانواده‌ام، به مناسبت‌های مختلف یا به عنوان عیدی به هرکدام از آن‌ها مبالغی بین 500 تا یک میلیون تومان هدیه می‌داد.
اگرچه با این وضعیت اقتصادی روزگار خوبی را تجربه می‌کردم، اما سرزنش‌ها و آزار و اذیت‌های  فرزندان پیرمرد برایم غیرقابل تحمل بود. به طوری که برخی پسران پیرمرد پیشنهادهای شرم‌آوری به من می‌دادند. اینگونه بود که برای جلوگیری از هرگونه حادثه جبران‌ناپذیر و ترس از پسران پیرمرد، درحالی از او طلاق گرفتم که خانواده‌ام به شدت مخالف بودند و مرا تهدید می‌کردند. 
در این هنگام وقتی از برادرم پول‌های امانتی‌ام را درخواست کردم، او همه چیز را انکار کرد و فقط هفت میلیون تومان به من بازگرداند که با آن پول، خانه‌ای رهن کردم و دوباره برای تأمین مخارج زندگی‌ام دست به کار شدم. در همین روزها بود که از طریق فضای مجازی با «تقی» آشنا شدم و به طور پنهانی به عقد موقت او درآمدم. پدر و برادرم وقتی در جریان موضوع قرار گرفتند با این بهانه که چرا بدون اجازه آن‌ها ازدواج کرده‌ام، به در منزلم آمدند و مرا به شدت کتک زدند.
آن‌ها مدعی هستند که من نباید به همراه فرزند 12ساله ام به طور مستقل زندگی کنم. رفتارهای زشت و آزار و اذیت‌های آن‌ها موجب شد همه همسایگان و اطرافیانم در جریان ازدواج پنهانی من قرار بگیرند به همین دلیل، تقی نیز بعد از یک ماه که در عقد او بودم مرا رها کرد و به مکان نامعلومی رفت که این موضوع موجب آبروریزی برای من شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی