[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

صعود رنگ فیروزه شیراز به مرحله نهایی ووشو جوانان کشور ، روزنامه شیراز نوین

 
در فصل جاری لیگ ووشوی جوانان، 9 تیم در دو گروه به صورت رفت و برگشت پیکار کردند و در نهایت تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شدند.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه در فصل جاری لیگ ووشوی جوانان، 9 تیم در دو گروه به صورت رفت و برگشت پیکار کردند و در نهایت تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شدند.
رقابت‌های گروه دوم به اتمام رسید و در نهایت پرشین طبرستان و رنگ فیروزه شیراز به نیمه‌نهایی راه یافتند.
بر اساس این گزارش، صبح روز 22 دی ماه و در مرحله نیمه‌نهایی، پرشین طبرستان با سپاه سلمان دیدار می‌کند و باشگاه مقاومت به مصاف رنگ فیروزه شیراز می‌رود.
لازم به ذکر است که این تیم با هدایت اساتید زاهدی، دهداری مربی ساندا و خاوری مربی تالو، زارعی به‌عنوان سرپرست و قبادی به‌عنوان مدیرفنی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.
صحرانورد دبیر باشگاه رنگ فیروزه در گفت‌وگو با شیرازه اظهار داشت: این رقابت‌ها با حضور چهره‌های حرفه‌ای ووشو در سطح جوانان کشور برگزار می‌گردد و باشگاه رنگ فیروزه شیراز تنها نماینده استان فارس در لیگ کشور ابتدا با نتیجه دوازده برصفر برابر تیم زرین بیز زنجان را از میان بردارد و پس از آن تیم هیئت ووشو قزوین را با نتیجه دوازده بر صفر در هم بکوبد و این‌چنین جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را از آن خود کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی