[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تعامل و هم‌افزایی ۶ دستگاه فرهنگی استان در برگزاری جشن‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، روزنامه شیراز نوین

جلسه هم‌افزایی و تعامل با مدیران 6 دستگاه فرهنگی زیر نظر نماینده مقام معظم رهبری در استان برای برگزاری جشن‌های  چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار شد. 
در این جلسه مقرر شد دستگاه‌های صدا و سیمای فارس، سازمان تبلیغات اسلامی، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، اداره کل اوقاف و امور خیریه، نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در استان وحوزه هنری فارس با هماهنگی و تعامل هم برنامه‌ریزی و کارها را جلو ببرند.
شش دستگاه فرهنگی فوق به تبادل نظر پیرامون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پرداختند و هرکدام پیشنهادهای خود را مطرح نمودند.
سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس که موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را مطرح کرد، گفت: ضرورت دارد دستگاه‌های فرهنگی با هم اندیشی و تبادل‌نظر از هم اکنون به فکر طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌هایی‌که بیانگر حضور انقلابی مردم فرهیخته  فارس در صحنه‌های  مختلف انقلاب اسلامی بوده است، باشند و رسانه ملی در استان با آمادگی کامل برآن است تا پیشینه انقلاب اسلامی فارس و مردم همیشه در صحنه اش را معرفی و دلاورمردی‌ها و جانفشانی و مبارزات این خطه از سرزمین میهمن اسلامی‌مان  را به سمع و نظر همگان برساند. 
در این نشست هرکدام از دستگاه‌های فرهنگی با اعلام ظرفیت و توانمندی‌های  خود برای پرداختن به این مهم از طرح نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب استقبال و تصریح  کردند: با همدلی و هماهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی استان برای پرداخت به این مهم همکاری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی