[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

حمایت از انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیركل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس وعده داد كه استانداری از فعالیت‌های انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان خبری استان فارس حمایتی كامل خواهد داشت. 
به گزارش روابط عمومی استانداری فارس، صابر سهرابی، در دیدار با اعضای هیئت رئیسه‌ انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان خبری استان فارس گفت: برای تشكیل و راه‌اندازی این انجمن زحمات فراوانی كشیده شده است كه باید این زحمات را قدر دانست و این تشكل را حمایت كرد. 
مشاور استاندار فارس با تصریح اینكه رسانه‌های استان فارس، به معنای كامل محجوب و حرمت‌گذار بوده‌اند، گفت: پیگیر مطالبات به‌حق مطرح شده از سوی هیئت رئیسه‌ انجمن صنفی خبرنگاران و عكاسان فارس و خانه‌ مطبوعات استان فارس هستم. 
سهرابی در عین‌حال تأكید كرد: انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان استان فارس زمانی موفق خواهد بود كه مسائل و امور اعضای خود را به درستی و با دقت‌نظر بالا پیگیری و مطالبه كند. 
وی ضمن تأكید بر ضرورت تشكیل شورای راهبردی هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس، گفت: با تشكیل این شورا كه احكام هیئت رئیسه آن به امضاء استاندار خواهد رسید، بسیاری از موانع و مشكلات فراروی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان برطرف خواهد شد و این شورا می‌تواند پایگاه خوبی برای انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان خبری، خانه مطبوعات و مدیران رسانه‌های استان باشد. 
سهرابی ادامه داد: در پرتو تشكیل شورای راهبردی هماهنگی روابط عمومی‌ها، ستاد اطلاع رسانی دولت در استان نیز قوی‌تر عمل خواهد نمود و با توجه به جایگاهی كه به روابط عمومی دستگاه‌ها داده خواهد شد بر اساس عملكرد آنها مدیران دستگاه‌ها نیز ارزیابی خواهند شود. 
وی با بیان اینكه انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان استان به عنوان انجمنی مستقل باید از مكان و امكانات مناسبی برخوردار باشد، گفت: همه تلاش خود را به كار خواهم گرفت تا با همكاری مجموعه‌هایی نظیر اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری شیراز و با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود موضوع تأمین مكان مناسب و تجهیز این انجمن انجام شود. 
مشاور استاندار و مدیر كل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس با اشاره به اینكه كمك‌های رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به انجمن صنفی كارگری خبرنگاران و عكاسان و خانه مطبوعات استان تعلق خواهد گرفت، افزود: علاوه بر كمك‌های استانی پیگیر دریافت كمك‌های بیشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این دو مجموعه خواهیم بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی