[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

حمله کیهان به پرویز پرستویی، روزنامه شیراز نوین

روزنامه کیهان به‌شدت از پرویز پرستویی انتقاد کرد.
به گزارش ایسنا، کیهان نوشت: یک بازیگر سینما ضمن حمایت از عوامل گرانی و تورم و فشار اقتصادی بر مردم گفت که نباید مردم را اغتشاشگر دانست!
پرویز پرستویی در مصاحبه با یک برنامه اینترنتی، با اشاره به وقایع اخیر و بدون اینکه بگوید چه کسی گفته که مردم فتنه‌گر هستند اظهار کرد: «واقعاً باید صادقانه نگاه کنیم که در این چند ماه اخیر واقعاً مردم ما فتنه‌گر بودند؟ این مردم اغتشاشگر بودند؟ حال اگر لابه‌لای این مردم اتفاقاتی می‌افتد که من نمی‌خواهم وارد جریانات سیاسی شوم، به مردم انگ می‌زنید؟»
این اظهارات عجیب درحالی است که همه رسانه‌ها تأکید دارند که اساساً صف مردم و انتقادات اقتصادی آن‌ها که از قضا متوجه دولت است، از فتنه‌گرانی که به پرچم مقدس کشورمان توهین کردند و مردم بی‌گناه را به قتل رساندند جداست. نکته جالب این است که پرستویی در همین مصاحبه بارها تأکید کرده است که نمی‌خواهم به آقای روحانی خرده بگیرم و در جایی هم گفته است: «همه می‌دانیم دولت جدید برخی رفع و رجوع‌های دولت قبلی را دارد و زمان می‌برد که کار خود را انجام دهد.» این درحالی است که دولت کنونی نزدیک به پنج سال است که زمام تمام امور اجرایی کشور را به دست گرفته و براساس همه آمارهای موجود، فشار اقتصادی بر مردم در دولت‌های یازدهم و دوازدهم بیشتر شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی