[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان باعث بقای ما در لیگ برتر شد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز با اشاره به حمایت‌های حیدرعلی کامیاب گفت: در این فصل اداره کل ورزش و جوانان در حد توان از تیم ارژن حمایت نمود و پاداش‌های خوبی به بازیکنان ما پرداخت کرد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حمید کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل و در حاشیه دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان این مطلب افزود: در سه سالی که تیم ارژن در لیگ دسته یک حضور داشت تیم ما هیچ حمایتی نشد تا زمانی که حیدرعلی کامیاب سکّان ورزش فارس را در دست گرفت و با حمایت‌های وی ما همان سال به لیگ برتر بازگشتیم. 
سرمربی تیم فوتسال ارژن ادامه داد: در کنار حمایت‌های مادی، مدیرکل شخصاً با ما تماس می‌گرفت و پیگیر مشکلات ما بود که از همین‌جا ازطرف خودم و مدیرعامل تیم از ایشان تشکر می‌کنم. 
کمالی همچنین گفت: در سال جاری کارخانه لبنیات ارژن شیراز با مشکلات مالی زیادی مواجه شد که خوشبختانه این مشکلات نیز در حال پایان یافتن است. 
وی شرایط تیم خود را مطلوب توصیف نمود و بیان کرد: با توکل به خدا و با حمایت تماشاگران و همت بازیکنان، بازی ماقبل آخر خود را مقابل تیم هیئت فوتبال قم پیروز شدیم و خوشبختانه در لیگ برتر فوتسال کشور ماندگار شدیم و بازی آخر ما مقابل مقاومت قرچک تشریفاتی خواهد بود. 
سرمربی تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز در پایان عنوان کرد: اگرچه استحقاق تیم لبنیات ارژن در بالای جدول است اما امیدوارم با حمایت‌هایی که در فصل از سوی مسئولان خواهد شد، بتوانیم در بین چهار تیم اول جدول رده‌بندی باشیم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی