[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

اعزام اسکی‌بازان معلول به مسابقات جهانی آلمان، روزنامه شیراز نوین

تیم ایران به منظور شرکت در رقابت‌های جهانی اسکی صحرانوردی عازم آلمان می‌شود. 
به گزارش «ورزش سه»، عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین، در خصوص برنامه ملی‌پوشان ایران در مسابقات جهانی آلمان و نیز کمپ آموزشی اظهار داشت: برای اولین بار است که تیم ملی ایران در رقابت‌های صحرانوردی شرکت می‌کند و با توجه به اینکه این مسابقات دارای امتیاز سهمیه بازی‌های پاراالمپیک زمستانی نیز هست، امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در این بازی‌ها را به دست بیاوریم. 
وی افزود: اردوی تیم‌ملی از اواخر دی ماه آغاز شد و در اوایل اردو ملی‌پوشان به صورت رول اسکی تمرین کردند و هشت روز پایانی را نیز روی برف تمرین داشتند. جا دارد از همکاری خوب مسئولین پیست‌های دربند سر و دیزین که نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم. 
رئیس انجمن اسکی گفت: می‌توان گفت ملی‌پوشان به پنجاه درصد آمادگی مورد نظر دست پیدا کرده‌اند و با توجه به اینکه اولین تجربه آن‌ها در مسابقات صحرانوردی است، انتظار مدال نداریم، اما امیدواریم که بتوانند سهمیه کسب کنند. 
وی افزود: پیش از آغاز مسابقات، نمایندگان کشورمان در یک کمپ آموزشی شرکت می‌کنند و دو مربی خوب تیم‌ملی به نام‌های احمد کاویان و فرزانه رضاسلطانی نیز در دوره تخصصی بین‌المللی مربیگری صحرانوردی معلولین حضور خواهند یافت. 
ساوه شمشکی تصریح کرد: کمپ آموزشی به‌مدت 8 روز به طول می‌انجامد و پس از آن کلاس‌بندی انجام می‌شود و در نهایت رقابت‌ها از یکم تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد و تیم‌ملی کشورمان پنجم بهمن به میهن باز خواهد گشت. 
تیم‌ملی اسکی صحرانوردی معلولین ایران با ترکیب حسن میرزاحسینی، الهه قلی فلاح، مهدی حسین‌زاده و ابوالفضل خطیبی، با هدایت احمد کاویان و فرزانه رضاسلطانی، مربیان تیم‌ملی، شامگاه سه‌شنبه، 19 دی ماه عازم آلمان شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی