[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

در حال حاضر شما انرژی فیزیکی فوق‌العاده زیادی در درون خود احساس می‌کنید. مواظب باشید این انرژی بسیار زیاد را به صورت دعوا و جر و بحث با دیگران و به ویژه آنهایی که دوستشان دارید تخلیه نکنید! شاید در تلاش برای کنترل خودتان و رفتارهایتان احساس کنید انگار یک نفر دارد شما را خفه می‌کند و دلتان بخواهد به سریع‌ترین شکل ممکن از این وضعیت فرار کنید. فرار از مشکلات معمولاً روش خوبی نیست.

اردیبهشت

همه چیز دارد خیلی خوب و بدون هیچ مشکل خاصی پیش می‌رود تا اینکه به یکباره یک مسیر فرعی فوق‌العاده سر راهتان قرار می‌گیرد که ممکن است خطرات و موانعی به همراه داشته باشد. انتخاب با خودتان است، می‌توانید بی‌خیال این راه فرعی شده و مسیر سرراست و مطمئن قبل را ادامه دهید و بی‌خیال فرصت‌های خوبی که این راه جدید می‌تواند برایتان به همراه داشته باشد شوید و محدودیت را بپذیرید. 

خرداد

امروز شما به همنوعان و به ویژه اطرافیان خود احساس مسئولیت بسیار شدیدی دارید و احساس می‌کنید روی تمام کارها و اقدام‌هایتان تأثیر می‌گذارد. شما در حال حاضر می‌توانید الگوی بسیار خوبی برای جوان‌ترهای خانواده یا کارمندان تازه وارد در محل کارتان باشید و آنها بی آن که حتی خودشان متوجه باشند سعی در دنبال کردن شما و تبعیت از رفتارهایتان دارند؛ پس مواظب رفتارهایتان باشید.

تیر

امروز انگار نوعی انرژی منفی اطرافتان را فراگرفته است که اگر بخواهید به همین صورت و در برابر هر موقعیتی که پیش می‌آید به لجبازی‌هایتان ادامه بدهید فقط بدتر و بدتر خواهد شد. موفقیت امروز شما و اطرافیانتان تا حدود زیادی به توانایی‌تان در کنار گذاشتن عادت‌ها و تصورات قبلی‌ و پذیرفتن آنچه جدید و متفاوت است بستگی خواهد داشت. شما باید سعی کنید زاویه دیدتان را تغییر دهید. 

مرداد

چه با خوشحالی و از روی میل و چه با اکراه و از روی اجبار، امروز شما مجبور خواهید بود در اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند نقش فعالی ایفا کنید. شما تمام مدت مانند یکی از هنرپیشه‌های نقش اصلی خواهید بود که نتیجه نهایی همه چیز می‌تواند به او بستگی داشته باشد. هرگاه ندانستید باید چه کار کنید چشم‌هایتان را بسته، یک نفس عمیق بکشید و جواب مسئله را با رجوع به قلبتان پیدا کنید. 

شهریور

زمان برنامه‌ریزی و حساب و کتاب به پایان رسیده و الان دیگر وقت آن است که با تمام قدرت در جهت عملی کردن این برنامه‌ها وارد عمل شوید. اگر هنوز خودتان را برای این نبرد با موانع و دستیابی به اهدافتان آماده نکرده‌اید بهتر است دست جنبانده و زره خود را به تن کنید، چون چه بخواهید و چه نخواهید زمان مبارزه فرا رسیده است و چه بهتر که آماده باشید. 

مهر

امروز نگرانی برای مسائل شخصی‌تان را کنار گذاشته و کمی به آنچه در دنیای اطرافتان می‌گذرد بپردازید. شما در شرایط فعلی باید به جای آن که فقط خودتان و نیازهایتان را در نظر بگیرید به فکر کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیایی که در آن زندگی می‌کنید باشید. به پیدا کردن راه‌حلی برای دفاع از عقاید و باورهای خود فکر کنید و سعی داشته باشید همراهانی برای خود پیدا کنید. 

آبان

شما امروز احساس می‌کنید در مسیر رسیدن به هدفی که برای زندگی خود تعیین کرده‌اید نیستید و همین موضوع هم باعث بروز احساس بی‌قراری و بلاتکلیفی شدیدی در وجود شما شده است. شاید ناگهان به این نتیجه رسیده باشید که شما در زندگی رسالتی بسیار بزرگ‌تر و مهم‌تر از این کارهای به گمان خودتان بی‌اهمیتی که دارید انجام می‌دهید به عهده دارید. شاید تا حدود زیادی حق با شما باشد!

آذر

موج شدیدی از قدرت و انرژی دارد به سراغتان می‌آید و شما باید مواظب باشید چطور از آن استفاده می‌کنید. اگر از این انرژی به درستی استفاده کنید خواهید توانست با تکیه بر آن از پس هر مانع و مشکلی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد غلبه کنید. امروز باید خیلی بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشد و از خودتان در برابر حوادث و آسیب‌های مختلف، به ویژه در هنگام رانندگی محافظت کنید. 

دی

امروز سطح انرژی شما حالت دوقطبی پیدا کرده است و یک لحظه سست می‌شوید و لحظه‌ای دیگر آماده‌اید در مسابقات دو سرعت اول شوید! سعی کنید خودتان را با فعالیت‌هایی‌ سرگرم کنید که باعث می‌شوند در حالات متغیر شما تعادل ایجاد شود. لازم نیست حتماً به دلیل بروز آن احساسات متغیر خود پی ببرید. همین که وجود آنها را تشخیص داده و بر اساس موقعیتی که دارید رفتار و برنامه‌ریزی کنید کافی خواهد بود.

بهمن

بد نیست امروز صبح به محض اینکه از خواب بیدار می‌شوید خودتان را برای حضور در یک میدان جنگ آماده کنید. یک نبرد تمام و کمال به راه افتاده و این طور به نظر می‌رسد که تمام حاضران در این میدان شما را نشانه گرفته‌اند! در چنین شرایطی بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید جلوگیری از پیش آمدن هرگونه سوءتفاهم چه برای خودتان و چه برای دیگران خواهد بود.

اسفند

امروز بحث بر سر مسائلی مانند سیاست، مذهب، فلسفه یا مسائل اجتماعی می‌تواند به یک جنگ اساسی و تمام‌عیار تبدیل شود. با این حال با خیال راحت نظراتتان را بیان کنید. الان از آن وقت‌هایی ‌نیست که کوتاه بیایید و به شما توصیه می‌شود اگر نمی‌خواهید حقتان خورده شده یا نظرتان زیر سوال برود سکوت نکنید؛ گاهی جنگیدن لازم است! شما میل شدیدی به خدمت به دیگران احساس می‌کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی