[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

بانوان در پویش خرید کالای ایرانی راهبری کنند، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن آیین گرامی‌داشت روز زن در شركت شهرک‌های صنعتی فارس برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرک های صنعتی فارس در این مراسم كه با حضور مدیر عامل و معاونان شركت و نیز مدیركل اموربانوان وخانواده استانداری فارس برگزارشد، از بانوان شاغل در شركت شهرک‌های صنعتی فارس و نیز همسران كاركنان شركت با اهدای هدایایی تجلیل شد.
مدیر عامل شركت شهرک‌های صنعتی فارس  در این مراسم با گرامی‌داشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، آن حضرت را الگویی تمام‌عیار برای بانوان عالم دانست و بر پیروی از سیره عملی حضرت فاطمه در تمامی عرصه‌های زندگی تأكیدكرد.
احد فتوحی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به راه‌اندازی پویش خرید كالای ایرانی با شعار «بیایید چرخه را بچرخانیم» توسط سازمان صنایع كوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در آستانه سال جدید  گفت: تغییر نگرش در استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی یک ضرورت است که زنان می‌توانند در این زمینه راهبر باشند.
وی با اشاره به اهمیت ترویج خرید اجناس و كالاهای ایرانی گفت: ازطریق حمایت از تولید داخلی با تعطیلی واحدهای تولیدکننده و بی‌کاری کارگران مقابله می‌شود و اشتغال پایدار رقم می‌خورد.
فتوحی با بیان اینکه موتور محرکه واحدهای تولیدی حمایت از کار و سرمایه ایرانی است گفت: از این راه به خودکفایی اقتصادی رسیده و این تولیدات باعث شکسته شدن تورم و رکود و در نتیجه پویایی جامعه می‌شود.
مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی فارس با اشاره به نقش مهم زنان درخانواده به‌عنوان مهم‌ترین مروج مصرف كالای داخلی گفت: برای اصلاح الگوی مصرف باید تولیدات داخلی را جایگزین محصولات خارجی کنیم و زنان و خانواده‌ها باید تصمیم بگیرند برای تهیه وسایل منزل و جهیزیه فرزندانشان از کالاهای داخلی استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه استاندارد کالاهای ایرانی در حد قابل قبول است عنوان کرد: تولیدکنندگان داخلی باید سطح استاندارد اجناس خود را بالاتر ببرند. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس نیز با تبریک میلاد حضرت  فاطمه زهرا(س) و نام‌گذاری این روز خجسته با روز مادر گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنها برای زنان بلكه برای مردان هم الگو هستند اما در زمینه رسالت و مسئولیت الگوی كامل  برای قشر بانوان هستند.
سیده معصومه دستغیب تکریم و تجلیل از مقام مادر و روز زن را مبارک دانست و یادآور شد: پیامبر و ائمه زیباترین پیام‌ها  را برای توصیف جایگاه زن و مادر داشته‌اند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اضافه كرد: ویژگی‌ها و ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا(س) برای هركسی كه طالب كمال و تعالی و رشد و رسیدن به سعادت است جذاب و مورد پسند است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی