[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

حرم مطهر سیدتاج‌الدین غریب(ع) عطرافشانی شد ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز و اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه سراسر استان فارس مراسم غبارروبی و عطرافشانی حرم مطهر حضرت سیدتاج‌الدین غریب (ع) برگزار می‌شود. 
به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خیریه فارس، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز با بیان این مطلب ابراز داشت: در آئینی با حضور مدیر کل گردشگری استانداری و مدیر کل پارکها و فضای سبز شهرداری شیراز حرم مطهر حضرت سیدتاج الدین غریب(ع) در روز دوشنبه بیست و یکم اسفندماه غبارروبی و عطرافشانی می‌شود. 
رحیم صفری‌گرائی بیان کرد: این مراسم ویژه از ساعت 8صبح با حضور خادمین، هیأت امناء و عموم مردم در محل این حرم مطهر برگزار می‌شود. 
وی افزود: در این مراسم معنوی آستان مقدس این حرم مطهر با گلاب ناب محمدی شست‌وشو و عطر افشانی می شود. خاطر نشان می‌شود در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و اجرای ویژه برنامه طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه این حرم مطهر از 25اسفند ماه میزبان زائرین و مسافرین نوروزی خواهد بود که اجرای برنامه تحویل سال نو، قرائت دعا و نیایش و پخش پیام مقام معظم رهبری لحظه تحویل سال از دیگر برنامه‌های این حرم مطهر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی