[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

محمودی: پرونده عشوری به کمیته انضباطى و کمیته اخلاق ارجاع خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازى نسبت به اظهارات بازیکن این تیم واکنش تندی نشان داد.
به گزارش سایت باشگاه تراکتور‌سازی تبریز، کاظم محمودی در واکنش‌به حاشیه‌سازى پست اینستاگرامى سینا عشورى اظهار داشت: عشورى بازیکن تراکتورسازى است و سال آینده هم با باشگاه قرارداد دارد. برهمین‌اساس پرونده این بازیکن به دلیل رفتارهاى غیر حرفه‌اى، توهین و بى‌احترامى علاوه‌بر کمیته انضباطى باشگاه به کمیته اخلاق نیز ارجاع خواهد شد.
وی با بیان این مطلب افزود: موضوع وضعیت سینا عشورى کاملا روشن است. سرمربى سابق تیم گل‌محمدى خواستار خروج نام ایشان از لیست شد من هم به خود این بازیکن مسئله را اعلام کردم. عشورى بیش از 40روز براى معرفى تیم جدیدش فرصت داشت اما هرهفته شاهد یک مصاحبه و اظهارنظر تازه از طرف این بازیکن بودیم. یک روز مى‌گفت پیشنهاد دیگرى ندارم و روز دیگر مى‌گفت صبر می‌کنم تا به تیم برگردم. روزهاى آخر نقل و انتقالات هم مدعى شد فرصتى براى انتخاب تیم جدید ندارد. در نهایت باز هم باشگاه شرایطى را به ایشان پیشنهاد کرد که آن را نپذیرفت. با این وجود نام عشورى در لیست داخلى و آسیایى تراکتور قرار دارد و خودش نخواست شرایط بازگشت را بپذیرد.
سرپرست تراکتورسازى همچنین گفت: تعصب و غیرت به فعالیت شبانه‌روزى در فضاى مجازى و مصاحبه‌هاى هرروزه نیست. بازیکنى که مى‌بیند کارایى لازم را نداشته، در لیست مازاد کادر فنى قرار گرفته حتى حاضر نیست مبلغ قرارداد 900میلیون تومانى خودش را کاهش بدهد اما از غیرت و تعصب و عشق هوادار مى‌گوید. تعصب را باید در میدان عمل نشان داد نه با بى‌احترامى و اهانت به بزرگ‌ترها.
محمودى همچنین اظهار داشت: ما امسال در قبال عشورى در بسیارى از مقاطع صبورى کردیم.
وقتى در اواسط فصل مجدداً مجبور به انجام عمل جراحى شد با یک رفتار غیرحرفه‌اى این موضوع را از رسانه‌ها پنهان و حتى تکذیب کرد که باید در همان مقطع با این دروغگویى‌ها برخورد مى‌شد. نکته جالب توجه این است که عشورى ابتدا علیه سرمربى سابق باشگاه مصاحبه کرد و تا همین چند هفته پیش بارها از آجورلو تشکر کرد.
حتى اعلام کرد مدیرعامل باشگاه مقدمات بازگشت ایشان به تیم را فراهم کرده و از اینگونه ادعاها اما وقتى دیدند که این خواسته‌ها نتیجه‌اى نداد، قدردانى و تشکر جاى خودش را به توهین و بى‌احترامى داد.
سرپرست تراکتورسازى در پایان گفت: گذشته از تمام موضوعات فوتبالى ناراحتى من از ترویج بى‌ادبى و بى‌حرمتى به بزرگ‌تر است هرچند اینگونه رفتارها به خود فرد برمى‌گردد و طبیعتاً رفتارها و ادبیات هرشخص نشان‌دهنده شخصیت اوست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی