[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

نشست کمیته ساماندهی آسیب‌های اجتماعی مرودشت ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین-گروه شهرستان‌ها-حمید معینی
 به گزارش شیرازنوین، رهام پیکری فرماندار شهرستان در نشست کمیته ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرستان مرودشت با بیان اینکه باید اهداف و سازوکار انتخاب اعضای کارگروه اجتماعی مشخص باشد گفت:شهرستان را به بخشهایی تقسیم و آسیبهای اجتماعی را در این بخش ها رصد خواهیم کرد. پیکری تاکید کرد نباید تنها در اقشار ضعیف جامعه بدنبال آسیبهای اجتماعی بود و افزود: در اقشار متمول نیز آسیبهایی مانند اعتیاد و طلاق و ... به میزان زیادی وجود دارد. نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: چهارشنبه سوری یک سنت دیرین ایرانی است و اگر ما برای آن برنامه نداشته باشیم دشمنان برای انحراف این سنت قدیمی برنامه ریزی خواهند کرد. پیکری با تاکید بر اینکه نباید شادی و نشاط را از جامعه حذف کنیم گفت: فضایی را ایجاد خواهیم کرد که مسافرین نوروزی با خاطره ای خوب مرودشت را ترک کنند.
رئیس کمیته ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرستان مرودشت با انتقاد از نحوه فعالیت برخی از موسسات خیریه گفت: کلیه سمن ها تنها با مجوز وزارت کشور اجازه تاسیس و فعالیت دارند و درخصوص موسسات خیریه نیز کمیته امداد بر فعالیت آنها نظارت دقیق خواهد داشت.
در ادامه این نشست مهدی آقایی امام‌جمعه شهر مرودشت با بیان اینکه در سالهای اخیر از سوی رسانه های بیگانه و دشمنان حملات و فشارهای بیشتری را به مقوله حجاب و عفاف شاهد هستیم گفت: در شهرستان مرودشت بدلیل ظرفیت های توریستی آن و حضور مسافران شاهد حملات و تبلیغات بیشتری هستیم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی