[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۴
  • دوره جدید

پیام تشکر اردشیر حسن‌زاده از هیئت‌های ورزشی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز‌، اردشیر حسن‌زاده رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در پیامی‌ در ارتباط با  تلاش هیئت‌های ورزشی شهر شیراز در به ثمر رسیدن پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شیراز هیئت‌های ورزشی شهرستان شیرازگفت:
باسلام و احترام
همواره براین باورم که هیئت‌های ورزشی، چشمه‌ی جوشان تحرک و پویایی و نقطه اوج فعالیت و اقدامات داوطلبانه بزرگ، گسترده ومؤثر در سطح جامعه‌اند.
حضور مسئولانه جنابعالی و سایر همکارانمان در هیئت‌های ورزشی، در جلسات مقدماتی، بازدید میدانی و بالاخره برپایی پیاده روی بزرگ خانوادگی جمعه18/12/96از هر زوایه قابل ستایش و قدرشناسی بود. 
پیش‌بینی‌ها و اقدامات: ادارات وسازمان‌ها، همکاران ستادی ما در اداره کل و اداره ورزش وجوانان شهرستان‌ شیراز، هیئت ورزش‌های همگانی و برنامه‌های مکمل، جذاب و دیدنی دیگر هیئت‌های ورزشی، دست‌به‌دست هم داد تا مردم شهرمان از یک گردهمایی شاد و پر‌انرژی ورزشی بهره برده و این جمعه بیادماندنی را به‌خاطر بسپارند.
لازم دیدم تا ضمن بازشماری و بازخوانی زحمات همه دست‌اندرکاران خدوم برنامه، مجدداً زبان به ستایش و قدرشناسی از هیئت‌های ورزشی به عنوان سهامداران اصلی‌، اجرای موفق این ویژه‌برنامه بگشایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی