[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

پازاج: شانس اول قهرمانی در جام‌جهانی کشتی فرنگی بودیم اما از دست رفت! ، روزنامه شیراز نوین

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی پس از لغو میزبانی رقابت‌های جام جهانی در اهواز گفت: شانس اول قهرمانی در این رقابت‌ها بودیم که متأسفانه از دست رفت.
احد پازاج در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بلافاصله پس از شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا، تمرینات تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جام‌جهانی آغاز شد اظهار داشت: سال گذشته تیم ما در جام‌جهانی آبادان به مقام سوم رسید، اما این تیم امسال با توجه به اینکه کشتی‌گیران ما به یک مرزی از پختگی رسیده‌اند در شرایط بهتری قرار دارند.
پازاج تصریح کرد: ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا به دلایل مختلف همچون تغییر نحوه امتیاز دهی، تغییر قوانین، مصدومیت و غیبت یکی دو مهره خود با توجه به اینکه سه مدال طلا و یک نقره کسب کردیم، به‌علت جوانی، عملکرد نامناسب برخی چهره‌ها و برخی نقاط ضعف که باید ترمیم کنیم، پنجم شدیم ضمن اینکه قرار بود نفرات اصلی ما در جام جهانی در نقطه اوج آمادگی خود باشند.
وی تأکید کرد: در ترکیب تیم ما نفرات جوان و با‌تجربه‌ای حضور دارند و یک ترکیب خوب برای جام جهانی اهواز داشتیم که به‌نظرم شانس اول قهرمانی بودیم.
پازاج خاطر‌نشان کرد: علاوه بر آن حمایت تماشاگران یک نقطه قوت برای تیم ما محسوب می‌شد چون تعدادی از نفرات ما هم اهل استان خوزستان بودند که این خیلی می‌توانست به ما کمک کند.
وی در پایان گفت: از طرف دیگر چند روز بعد از جام جهانی، مسابقات قهرمانی اروپا برگزار می‌شود و به‌همین دلیل ترکیه و روسیه که رقبای اصلی ما برای کسب مقام قهرمانی بودند، قطعاً با ترکیب اصلی خود به ایران نمی‌آمدند که این موضوع شانس قهرمانی ما را افزایش می‌داد.
به گزارش خبرنگار مهر، اتحادیه جهانی کشتی چند روز قبل به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرد با توجه به مسائل پیش آمده و شرایط فعلی کشتی ایران، امکان برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در روزهای۲۳ و ۲۴فروردین ماه سال۹۷ در اهواز فراهم نیست. در همین راستا اتحادیه جهانی این موضوع را به فدراسیون‌های ملی دیگر کشورهای شرکت کننده در جام جهانی نیز اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی